Augstas kvalitātes plastmasas siets teritoriju nožogojumam. Lēts un efektīvs siets. 2m x 50m (100m2 rullis). Siets saražots no augstākās kvalitātes otrreizēji pārstrādājama PP (polipropilēna). Siets ir ļoti izturīgs, to praktiski nevar ne saplēst, ne pārgrauzt, bet vienlaicīgi tas ir pietiekami elastīgs, kas padara darbu ar šo materiālu ļoti vieglu un vienkāršu. Siets ir UV stabilizēts, kas garantē to, ka siets saulē “neizdegs”. Ražotāja garantija šim materiālam ir 3 gadi, bet normālos apstākļos šī materiāla ilgmūžība tiek lēsta ap 10-20 gadu.

Materiāla niecīgais svars (30g/m2) ļauj vienam cilvēkam ērti un viegli rīkoties pat ar 2m augstu un 100m garu žoga rulli, kas sver aptuveni 6 kg, tādējādi žoga uzstādīšanu ātri un ērti var veikt viens cilvēks bez palīgiem.

Mūsu siets universāls nožogojuma materiāls, kas piemērots ļoti plašām vajadzībām. Īpaši tas ir iecienīts starp mājputnu turētājiem, mājdzīvnieku voljēru izgatavotājiem, briežu dārzu saimniekiem, kā arī sporta laukumu būvētājiem un uzturētājiem. Pateicoties zemajai cenai, ilgmūžībai, izturībai un vieglajai uzstādīšanai, mūsu siets ir dabīga izvēle lielu platību norobežošanā pa perimetru. Siets ir lieliski piemērots neuzkrītošai dārzu, lauku un apstādījumu nožogošanai no nevēlamiem savvaļas vai mājdzīvnieku apmeklējumiem.

Specifikācijas:
Materiāls: PP polipropilēns
Svars: 30g / m2
Acs izmērs: 15X15 mm
UV izturība: Jā

Ražots Polijā.

Ruļļu izmērs: 2 m Х 50 m (100 m2) – 48 EUR (ir arī citi izmēri - 100m un 200m)

Nopirkt var mūsu noliktavā Kākciemā (Ropažu nov. ), ka arī Rīgā - Matīsa iela 8.
Piegāde visā Latvijā ar DPD kurjeru - 17 EUR.

Marka: Siets
Modelis: Siets
Atrašanās vieta: Rīga, centrs
Cena: 48 €
Tālrunis: (+371)29-74-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, centrs

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 16.05.2023 14:54