Бобровая струя-готовая настойка
0.5L - Eur 25, - ( В Чиекуркалнс)
С доставкой по городу Рига - Eur 28, -

В меню бобра есть сотни ценных трав, железы считаются почти панацеей. Их железы с древних времен использовали против фурункулы, опухоли, лихорадка, судороги, онемение конечностей и паралича, потеря памяти и воспаление в легких, боль в ушах и как противоядие от укусов змей. Охотники хвалятся, как настоящее чудо.

Железы инфузии укрепляют стенки кровеносных сосудов и улучшает обмен веществ. Это полезно против тромбоза, судороги ног и паралич. После перорального введения, она может помочь при диабете, псориазе и экземе, а также страдающего от инсульта.

Это улучшает общую функцию, женщинам помогает от комков в груди, облегчает менопаузу. Рекомендуется для использования против опухолей и онкологических больных после химиотерапии. Ученые обнаружили, что в железах бобра, содержится около сотни, необходимых человеку химических веществ, соединений

Bebru dziedzeru. gatavā tinktūra
0.5 L -Eur 25, - saņemšana Rīga (Čiekurkalnā)
0.5 L - EUR 28. - AR PIEGĀDI RĪGAS robežās

Tā kā bebra ēdienkartē ir simtiem vērtīgu zālīšu, senāk dzīvnieku dziedzerus uzskatīja gluži vai par panaceju. To dziedzerus kopš seniem laikiem izmanto pret augoņiem, audzējiem, drudzi, krampjiem, locekļu tirpšanu un paralīzi, atmiņas zudumu un plaušu iekaisumu, pret ausu sāpēm un kā pretindi čūsku kodumiem. Mednieki tos slavē kā īstu brīnumlīdzekli un vietējo viagru.

Bebru dziedzeru uzlējums stiprina asinsvadu sieniņas un uzlabo vielmaiņu. Tas noder pret trombozi, kāju krampjiem un paralīzi. Iekšķīgi lietojot, tas var palīdzēt cukura diabēta, psoriāzes un ekzēmas slimniekiem, kā arī pēc pārciesta insulta.

Tas uzlabo dzimumfunkciju, sievietēm palīdz pret sacietējumiem krūtīs, atvieglo menopauzi. Iesaka lietot pret audzējiem un onkoloģiskajiem slimniekiem pēc ķīmijterapijas kursa. Zinātnieki noskaidrojuši, ka bebru dziedzeru sekrēts satur ap pussimtu cilvēkam nepieciešamu ķīmisku vielu, to savienojumu un visas organismam nepieciešamās hormonu grupas.

Название: Bebru dziedzeris

Atrašanās vieta: Rīga, Teika
Cena: 25 €
Tālrunis: (+371)27-02-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Teika

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 13.02.2023 19:52