Sturējams rušinātājs ķiplokiem, sīpoliem, kartupeļiem, bietēm, burkāniem, redīsiem, zirņiem, pupām. Pateicoties stūrēšans mehānismam rušini starp vagām nekaitējot kulturaugam, maināmi atvagotāju lemeši un sagāzums, lai pielāgotu dažādiem dārzeņiem.
Komplektā sakabināms ar ravētāju (ķemmi), pielāgojot augstumu un leņķi izravēs visas nezāles sākuma stadijā.
Papildus pievienojama tiešā minerālmēslu padeves sistēma ar precīzu regulāciju, der gan graudu minerālmēsliem, gan granulām, var aprēķināt precīzu izsēju, jāzin tikai iebērtais daudzums un vagas garums, ļauj samazināt patērēto minerālmēslu daudzumu un/vai palielināt to sniegto efektu, kaisot tieši pie auga.
Iespēja kaisīt minerālmēslus arī kad augs jau ir paaudzies, jo caurules palīdz novadīt mēslojumu nevis starp lapām, bet blakus uz pašas augsnes. Rušinātājs 1200, ķemme 550, mineralmeslu padeves kaste 550.
Lietošanas laikā tas visticamāk nebūs nepieciešams, bet jebkura detaļa ir pieejama cehā, Ogrē, vienas darba dienas laikā.
Rušināsim biežāk, bet ātri un nelietosim herbicīdus, ietaupītos līdzekļus ieguldīsim iekārtu iegādē, lai piedāvātu saviem klientiem tīrāku produktu.
Testa modelis tika izmantots ķiploku rušināšanā secinot, ka dienā iespējams norušināt 5-6ha.
Minimālā traktora jauda uz pilnu komplektu 25zs

Atrašanās vieta: Ogre un raj., Ogre
Pārdošanas veids: Mazumtirdzniecība
Cena: 1 200 €/gab.
Tālrunis: (+371)25-52-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Ogre un raj., Ogre

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 26.06.2022 19:27