Pārdod sertificētu balto sinepju sēklas, labākā cena Latvijā. Izdevīgāk nekā ķīmiskie mēslojumi. Derīgas 4 gadus. Lielākiem pasūtījumiem iespējama piegāde. Ir pieejama zemāka cena 2. klases sēklām - tās ir tādas sēkas kuras ir sķeltās un mazāka kalibra, bet joprojām labi izmantojamas zaļmēslošanai.

Kādi ir zaļmēslojuma – balto sinepju- audzēšanas plusi?

Baltās sinepes (Sinapis alba L. ) kā augsnes ielabotāju var audzēt gan atklātā laukā (dārzos), gan segtajās platībās (lecektīs un siltumnīcās) pēc kartupeļiem, dārzeņiem un viengadīgajiem augiem.

Sinepju spēcīgā mietsakne augot dziļi uzirdina augsni, uzlabojot tās struktūru, kā arī samazinot nezāļu augšanas iespējas par 30-60 %. Audzējot baltās sinepes kā zaļmēslojuma augu un iestrādājot sinepju zaļo masu, kura izaug līdz pat 20-30 t/ha, tiek veicināta augsnes mikrobioloģiskā aktivitāte.

Baltās sinepes augot izdala fitoncīdus - vielas, kuras ietekmē augsnes nematožu attīstību, aktivizē augsnes mikroorganismus, mazinot augu slimību ierosinātāju aktivitāti.

Baltās sinepes piemērotas audzēšanai visās augsnēs un var sēt no agra pavasara līdz septembra sākumam, tāpēc ir labs pēcaugs augustā novāktām kultūrām (sēt eļļas rutkus tad jau ir par vēlu). Baltās sinepes slikti aug blīvās, smagās, mitrās māla augsnēs. Balto sinepju izsējas norma 14-16 g/10m2; balto sinepju sēklu iestrādes dziļums 2-4 cm.

Izsējas norma audzējot zaļmasai - 250 grami sēklu uz 100 kvadrātmetriem, jeb 25kg/ha.

Sēklu iestrādes dziļums 1-2 cm, sausā laikā pieveļot.

Sējas laiks: agrs pavasaris līdz oktobrim. Laiks no sadīgšanas līdz ziedēšanai 30 dienas.

Balto sinepju zaļmasas iestrāde augsnē – visieteicamākā ir baltās sinepes zaļmasas iearšana (ierakšana) ziedēšanas sākumā, kad augiem ir vislielākā zaļā masa.

Nosaukums: Baltās sinepes
Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Ropažu nov.
Cena: 2 €
Tālrunis: (+371)28-33-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons, Ropažu nov.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 03.10.2022 22:04