Presa Canario mazuļi. Mazuļi attārpoti, vakcinēti atbilstoši vecumam, čipoti. Iespējams apskatīt abus vecākus klātienē, konsultācijas par šķirnes turēšanu, kopšanu un audzināšanu. Nopietni suņi, tikai nopietniem un atbildīgiem saimniekiem. Cena apspriežama par katru kucēnu atsevišķi, no 600.Bildēs mazuļi un manas audzētavas pieaugušie suņi. Vairāk informācijas zvanot(tikai uz pirmo tel. ). Video ar kucēniem skatieties nospiežot uz saites sludinājuma apakšā.

Presa Canario šķirnes suņi ir līdzsvaroti, ar stabilu nervu sistēmu, un lielu pašapziņu. Ļoti uzticami saimniekam, bet aizdomīgi pret svešiniekiem. Tradicionāli tos izmantoja apsardzei un liellopu dzīšanai. Suņi ir sirsnīgi un cēli pret savu ģimeni, viņiem ir spēcīga piesaistīšanās saimniekam. Šie suņi ir mierīgi, pat nedaudz flegmatiski, tomēr nepieciešamības gadījumā pārsteigs ar savu veiklību un aktivitāti. Šie suņi ir neticami spēcīgi. Visa ķermeņa struktūra izrāda spēku un pašapziņu. Neskatoties uz savām cīnītāja priekšrocībām, tie nav pakļauti nepamatotai agresijai, neprovocē kautiņus. Tomēr ja kāds mēģinās viņus izaicināt, centīsies iekļūt viņa teritorijā, mēģinās nodarīt kaitējumu saimniekam vai viņa ģimenei, tas ne mirkli nevilcināsies ar aizstāvību.

Собаки породы Преса Канарио уравновешены, с устойчивой нервной системой. Tемперамент сбалансированный, с большей долей уверенности в себе. Собаки ласковы и благородны со своей семьей, имеют сильную привязанность к хозяину и подозрительны к чужим людям. Главным образом приспособлены для охранных функций. Tрадиционно использовались для охраны и загона крупного рогатого скота. При сигнале тревоги они принимают очень решительную позу с пристальным, настороженным взглядом. Эти собаки спокойные, даже слегка флегматичные, но когда нужно (для игры или для дела), они удивят хозяина своей активностью. Cобаки невероятно сильны. Все строение их тела говорит об их силе и мощи. Несмотря на все свои бойцовские преимущества, они не склонны к немотивированной агрессии, не провоцируют драк, но если кто пожелает потягаться с ними, попробует проникнуть на их территорию, захочет причинить вред хозяину или его семье, канарцы, не задумываясь, бросятся на защиту.

Šķirne: Kanārijas dogs
Vecums: 2 mēn.
Cena: 600 €
Vieta:Rīga
Uzņēmums:Latvian Karate Kyokushinkai Organization

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 23.09.2021 23:10