Ūdens noteksistēmas - pārdošana no noliktavas. Individuāla pieeja katram klientam. Mēs aprēķināsim visu atbilstoši jūsu projektam un piešķirsim atlaidi.

Ātra piegāde visa Latvijā.

"STRUGA" Noteksistēma: TĒRAUDA NOTEKAS DROŠS IEGULDĪJUMS.

STRUGA notekas sistēma ir pieejama divos izmēru variantos:
125/90
150/100

"MATERIALS"
Struga notekas sistēma ir izgatavota no skandināvu SSAB GreenCoat RWS Pro lokšņu tērauda. Cinkotais materiāls no abām pusēm ir lakots ar 35 μm pārklājumu.

"SPĒCĪGI MAX ĀĶI"
MAX āķi ir izgatavoti no 1, 25 mm biezas krāsotas tērauda loksnes. To ārkārtīgi spēcīgā struktūra atbalsta noslogoto noteku, ja tajā iekļūst ledus un sniegs.

"IZTURĪGUMS 100%"
Savienotāju un noteku vāku koncepcija, kas atšķiras no tirgus standarta, nodrošina 100% efektivitāti pret noplūdēm pat ilgstoša lietus gadījumā.

"KRĀSAS 13"
Katra jumta apšuvuma krāsa atradīs savu līdzinieku plašā krāsu diapazonā, kas vienmēr ir pieejams. Tiek ražots 13 krāsas.

"MONTĀŽA PIE ZEMAS TEMPERATŪRAS"
Tērauds ir ļoti izturīgs materiāls ar nelielu siltuma izplešanos. Struga notekas sistēmas uzstādīšana zemākā temperatūrā nav grūta.

"GARANTIJA KRĀSAI UN FUNKCIONALITĀTEI"
Struga notekas sistēmai tiek nodrošināta automātiska funkcionalitātes garantija 30 gadus un lakas pārklājuma garantija 15 gadus.

"ESTĒTIKA''
Cauruļvada aizvēršana iekšpusē paslēptas
gropes veidā, cauruļu elkoņu sānu savienojums, profesionāli izgatavoti notekas piltuves vai āķu štancējumi ir piemēri tam, ka uzsvars tiek likts uz
apstrādes kvalitāti.

"IDEĀLS CAURUĻU TURĒTĀJS''
Universālai lietošanai paredzēts elements, pieskrūvējams pie sienas vai lietojams ar papildu tapu, ko izmanto ārēji siltinātai fasādei. Komplektā ir divi sprostu uzgriežņi un skrūve ar krustveida griezumu.

ESIET LAIPNI GAIDĪTI MŪSU VIEKALĀ-NOLIKTAVĀ: DĀRZCIEMA IELA 60B

Cena: 3.34 €
Tālrunis: (+371)22-13-***
Tālrunis: (+371)24-40-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Dārzciema iela 60B
Darba
laiks:
P.-Pt.08:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA Jumta segumi, žogi

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 29.06.2022 08:13