Smart Fire Compact Premium - efektīvie, ergonomiskie un kompakti granulu apkures katli, kuru izcilais un mūsdienīgais dizaina un tehniskā risinājuma apvienojums atbilst visiem augstākā apkures iekārtu tirgus segmenta parametriem.

Lai apskatītu SMART FIRE COMPACT PREMIUM pilno aprakstu, tehniskos parametrus un papildus iepazītos ar cita veida tehnisko informāciju, lūdzam spiest un atvērt linku sludinājuma apakšā, zem pogas Apskatīties.

SMART FIRE COMPACT PREMIUM īsais apraksts:

SMART FIRE COMPACT PREMIUM granulu apkures katls, kurā konstruktīvi apvienotas visas ražotāja HKS LAZAR inovatīvās un patentētās tehnoloģijas, spēj piemēroties jebkura klienta un lietotāja vēlmēm, ņemot vērā tā kompakto izvietojumu un apkures katla tehniskās iespējas.

SMART FIRE COMPACT PREMIUM konstrukcija ir ļoti līdzīga SMART FIRE standarta iekārtām – viss apkures katla kodols ir veidots no augstākās kvalitātes 8 mm nerūsējošā tērauda, kam piemērota 5 gadu ražotāja garantija.

Pretaizdegšanās aizsardzība granulu bunkuram ar rotoru vārsta palīdzību. Kompakts, ietilpīgs 130l granulu rezervuārs. Šis katla modelis standarta versijā ir aprīkots ar mazā loka cirkulācijas mezglu.

Automātiskā pelnu savākšanas sistēma ar ietilpīgu un kompaktu pelnu bunkuru, paildzinās lietotājiem samazināt pelnu izbēršanas intensitāti līdz 3 mēnešiem.

Automātika kontrolē – divus apkures lokus ar maisītājiem, karstā ūdens tvertni un akumulācijas tvertni.

Granulu tvertne novietota apkures katla augšpusē. Tās izvietojums samazina apkures katla kopējo apjomu un atvieglo apkures katla uzstādīšanu pat viskompaktākajās telpās. Granulu katls ir aprīkots ar automātiskās siltummaiņa un degļa tīrīšanas sistēmas funkcionalitāti, tajā iebūvētais jaudas modulācijas, automātiskās aizdedzes un liesmas kontroles mehānisms padara apkures katlus par vieniem no efektīvākajiem apkures katliem savā ļoti kompakto un mazo apkures iekārtu segmentā

Granulu katli LAZAR SMART FIRE UN SMART FIRE COMPACT sastāv no augstvērtīgāko materiālu un tehniskā aprīkojuma komponentiem, kuru sastāvdaļas piegādā tikai izcilas kvalitātes ES ražotāji, kas tos speciāli piemēro granulu katlu HKS LAZAR ražotāja stingrajām kvalitātes prasībām.

HKS LAZAR savu granulu katlu konstrukcijas metināšanā izmanto pilnībā robotizētu un automatizētu augstākās klases metināšanas roboto PANASONIC, kas speciāli HKS LAZAR aprīkots ar vairākiem unikāliem un novatoriskiem risinājumiem, pateicoties kuriem ražošanas process norit visaugstākajā pasaules līmenī.

Granulu katlu hidrauliskos risinājumus LAZAR apkures katlos nodrošina vācu ražotājs WILO, ventilatorus un vilkmes vadības komponentus nodrošina vadošais vācu ventilācijas un plūsmas vadības tehnoloģisko risinājumu ražotājs ZIEHL-ABEGG, vadības automātikas risinājumus LAZAR HKS apkures katliem nodrošina PLUM INDUSTRIES.

LAZAR SMART FIRE UN SMART FIRE COMPACT granulu apkures katli ir izcilas kvalitātes un tehnisko inovāciju apvienojums, kas sevī ietver modernu dizainu ar jaunākās tehnoloģijas standartiem.

Sākot ar 20.02.2022- 20.04.2022 īpašas cenas un individuāli piedāvājumi visa veida HKS LAZAR granulu iekārtām un to aprīkojumiem. Granulu apkures katli ar jaudām no 11kW līdz pat 40 kW ir pieejami noliktavā Rīgā.
Bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā.

+ Papildus dāvanā gan ārējais, gan iekšējais telpas termostats - vadības automātikas papildaprīkojums 200 EUR vērtībā.

Modelis, jauda un cena

LAZAR SMART FIRE UN SMART FIRE COMPACT 11 kW pilns komplekts
Komplekta cena ar PVN - 4000, 00 EUR

Apkures katla komplektācijā ietilpst :

PLUM PLATINUM VADĪBAS AUTOMĀTIKA ( 450, 00 € )
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar vadības automātiku PLUM PLATINUM (divu apkures loku, karstā ūdens tvertnes un akumulācijas tvertnes vadība, skārienjutīgs PLATINUM ekrāns).

ĀRA GAISA SENSORS ( 75, 00 € )
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar āra temperatūras gaisa sensoru.

TEMPERATŪRAS SENSORI ( 120, 00 € )
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar 4 temperatūras sensoriem (apkures lokiem, karstā ūdens un akumulācijas tvertnes vadībai).

SILTUMMAIŅA TĪRĪŠANĀS FUNKCIJA / PAŠATTĪRĪŠANĀS SISTĒMA ( 450, 00 € )
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar pilnībā automātizētu siltummaiņa pašattīrīšanās sistēmu.

DEGĻA TĪRĪŠANAS FUNKCIJA / PAŠATTĪRĪŠANĀS SISTĒMA ( 300, 00 € )
Granulu deglis ir aprīkots ar ar pilnībā automātizētu pašattīrīšanās sistēmu.

PRETAIZDEGŠANĀS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA ( 185, 00 € )
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar inovatīvu granulu pretaizdegšanās aizsardzības sistēmas pielikumu (rotora vārstu).

MAZAIS APKURES LOKS / HIDRAULISKAIS RISINĀJUMS ( 345, 15 € )
Apkures iekārta ir aprīkota ar apkures katla mazā loka hidraulisko cirkulācijas A mezglu (ekonomisko A + klases cirkulācijas sūkni, vārstu, apsaistes veidgabaliem).

Kompleksajiem apkures sistēma aprīkojuma pirkumiem tiek sagatavoti individuāli piedāvājumi par vairumtirdzniecības cenām. Pērkot apkures katlu, atlaide HKS LAZAR papildaprīkojumam (LAMBDA ZONDE, INTERNETA WI FI MODULIS ) līdz 20%.

Papildu opcijas: LAMDA ZONDE – nodrošinās precīzāku un ekonomiskāku degšanas procesu, analizējot dūmgāzu kvalitāti, ecoNET interneta vadības modulis – nodrošinās piekļuvi katlam no jebkuras pasaules malas ar jebkuras viedierīces palīdzību. Šī funkcija ir noderīga ne tikai lietotājam, bet vajadzības gadījumā arī mūsu servisa speciālisti spēs palīdzēt atrisināt iespējamu neskaidrību gadījumā, tādējādi izvairoties no lieku servisa izsaukumu maksas.

Ražotājs: Hks lazar
Modelis: Smart fire
Jauda, kW: 11
Stāvoklis: jaun.
Cena: 4 000 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 27.02.2022 13:53