Smart Fire Compact Premium - efektīvie, ergonomiskie un kompakti granulu apkures katli, kuru izcilais un mūsdienīgais dizaina un tehniskā risinājuma apvienojums atbilst visiem augstākā apkures iekārtu tirgus segmenta parametriem. Nodrošinām sertificētu HKS LAZAR iekārtu uzstādīšanu un garantijas un pēc - garantijas servisu. Garantijas laiks 5 gadi. Kompleksajiem pirkumiem tiek sagatavoti individuāli piedāvājumi par vairumtirdzniecības cenām.

Pērkot apkures katlu, atlaide HKS LAZAR papildaprīkojumam (LAMBDA ZONDE, INTERNETA WI FI MODULIS) līdz 20%.

Lai apskatītu SMART FIRE COMPACT PREMIUM pilno aprakstu, tehniskos parametrus un papildus iepazītos ar cita veida tehnisko informāciju, lūdzam spiest un atvērt linku sludinājuma apakšā, zem pogas Apskatīties.

Sākot ar 01.09.2023 - 01.12.2023 īpašas cenas un individuāli piedāvājumi visa veida HKS LAZAR granulu iekārtām un to aprīkojumiem. Visi PREMIUM tipa HKS LAZAR granulu apkures katli ar jaudām no 11kW līdz pat 40 kW ir pieejami noliktavā Rīgā.

Bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā.

LAZAR SMART FIRE UN SMART FIRE COMPACT 11 kW / PREMIUM komplekta cena 4000, 00 EUR ar PVN.

LAZAR SMART FIRE 11 / COMPACT PREMIUM komplektācijā ietilpst:

> PREMIUM KLASES GRANULU APKURES KATLS SMART FIRE 11 Kw
SMART FIRE COMPACT PREMIUM granulu apkures katls, kurā konstruktīvi apvienotas visas ražotāja HKS LAZAR inovatīvās un patentētās tehnoloģijas, spēj piemēroties jebkura klienta un lietotāja vēlmēm, ņemot vērā tā kompakto izvietojumu un apkures katla tehniskās iespējas.

> PLUM PLATINUM VADĪBAS AUTOMĀTIKA (450, 00 € ietilpst cenā un aprīkojumā)
Granulu apkures iekārta HKS LAZAR SMART FIRE 11 / COMPACT PREMIUM ir aprīkota ar vadības automātiku PLUM PLATINUM (divu apkures loku, karstā ūdens tvertnes un papildus akumulācijas tvertnes darbības procesa uzraudzībai un vadībai, skārienjutīgs vadības panela displejs - ekrāns).

> ĀRA GAISA SENSORS (75, 00 € ietilpst cenā un aprīkojumā)
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar āra temperatūras gaisa sensoru.

> TEMPERATŪRAS SENSORI (120, 00 € ietilpst cenā un aprīkojumā)
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar 4 temperatūras sensoriem (apkures lokiem, karstā ūdens un akumulācijas tvertnes vadībai).

> SILTUMMAIŅA TĪRĪŠANĀS FUNKCIJA / PAŠATTĪRĪŠANĀS SISTĒMA (450, 00 € ietilpst cenā un aprīkojumā
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar pilnībā automātizētu siltummaiņa pašattīrīšanās sistēmu.

> DEGĻA TĪRĪŠANAS FUNKCIJA / PAŠATTĪRĪŠANĀS SISTĒMA (300, 00 € ietilpst cenā un aprīkojumā)
Granulu deglis ir aprīkots ar ar pilnībā automātizētu pašattīrīšanās sistēmu.

> PRETAIZDEGŠANĀS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA (185, 00 € ietilpst cenā un aprīkojumā)
Granulu apkures iekārta ir aprīkota ar inovatīvu granulu pretaizdegšanās aizsardzības sistēmas pielikumu (rotora vārstu).

> MAZAIS APKURES LOKS / HIDRAULISKAIS RISINĀJUMS (345, 15 € ietilpst cenā un aprīkojumā)
Apkures iekārta ir aprīkota ar apkures katla mazā loka hidraulisko cirkulācijas A mezglu (ekonomisko A + klases cirkulācijas sūkni, vārstu, apsaistes veidgabaliem).

> + PAPILDUS DĀVANĀ / gan ārējais, gan iekšējais telpas termostats - vadības automātikas papildaprīkojums 200 EUR vērtībā.

SMART FIRE COMPACT PREMIUM īsais apraksts:

Granulu katli LAZAR SMART FIRE UN SMART FIRE COMPACT sastāv no augstvērtīgāko materiālu un tehniskā aprīkojuma komponentiem, kuru sastāvdaļas piegādā tikai izcilas kvalitātes ES ražotāji, kas tos speciāli piemēro granulu katlu HKS LAZAR ražotāja stingrajām kvalitātes prasībām.

SMART FIRE COMPACT PREMIUM konstrukcija ir ļoti līdzīga visām HKS LAZAR SMART FIRE tipveida iekārtām – viss apkures katla kodols ir veidots no augstākās kvalitātes 8 mm nerūsējošā tērauda, kam piemērota 5 gadu ražotāja garantija.

HKS LAZAR savu granulu katlu konstrukcijas metināšanā izmanto pilnībā robotizētu un automatizētu augstākās klases metināšanas roboto PANASONIC, kas speciāli HKS LAZAR aprīkots ar vairākiem unikāliem un novatoriskiem risinājumiem, pateicoties kuriem ražošanas process norit visaugstākajā pasaules līmenī.

Granulu katlu hidrauliskos risinājumus LAZAR apkures katlos nodrošina vācu ražotājs WILO, ventilatorus un vilkmes vadības komponentus nodrošina vadošais vācu ventilācijas un plūsmas vadības tehnoloģisko risinājumu ražotājs ZIEHL-ABEGG, vadības automātikas risinājumus LAZAR HKS apkures katliem nodrošina PLUM INDUSTRIES.

LAZAR SMART FIRE UN SMART FIRE COMPACT granulu apkures katli ir izcilas kvalitātes un tehnisko inovāciju apvienojums, kas sevī ietver modernu dizainu ar jaunākās tehnoloģijas standartiem.

Pretaizdegšanās aizsardzība granulu bunkuram ar rotoru vārsta palīdzību. Kompakts, ietilpīgs 130l granulu rezervuārs. Šis katla modelis standarta versijā ir aprīkots ar mazā loka cirkulācijas mezglu.

Automātiskā pelnu savākšanas sistēma ar ietilpīgu un kompaktu pelnu bunkuru, paildzinās lietotājiem samazināt pelnu izbēršanas intensitāti līdz 3 mēnešiem.

Granulu tvertne novietota apkures katla augšpusē. Tās izvietojums samazina apkures katla kopējo apjomu un atvieglo apkures katla uzstādīšanu pat viskompaktākajās telpās. Granulu katls ir aprīkots ar automātiskās siltummaiņa un degļa tīrīšanas sistēmas funkcionalitāti, tajā iebūvētais jaudas modulācijas, automātiskās aizdedzes un liesmas kontroles mehānisms padara apkures katlus par vieniem no efektīvākajiem apkures katliem savā ļoti kompakto un mazo apkures iekārtu segmentā.

Papildu opcijas: LAMDA ZONDE – nodrošinās precīzāku un ekonomiskāku degšanas procesu, analizējot dūmgāzu kvalitāti, ecoNET interneta vadības modulis – nodrošinās piekļuvi katlam no jebkuras pasaules malas ar jebkuras viedierīces palīdzību.

Šī funkcija ir noderīga ne tikai lietotājam, bet vajadzības gadījumā arī mūsu servisa speciālisti spēs palīdzēt atrisināt iespējamu neskaidrību gadījumā, tādējādi izvairoties no lieku servisa izsaukumu maksas.

Ražotājs: Hks lazar
Modelis: Smart fire 11
Jauda, kW: 11
Stāvoklis: jaun.
Cena: 4 000 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 05.11.2023 19:50