Piedāvājumā jauni centrālapkures granulu kamīni Ecospar Minima 12 kW. Ideāli piemērots dzīvokļiem un neliela izmēra mājām ar platību līdz 100 m². Kamīns aprīkots ar lielām stikla durvīm, tādēļ lieliski iederēsies dzīvojamā istabā. Centrālapkures apsildes jauda 10kW, paša kamīna izdalītā siltuma jauda 2 kW.
Ātra piegāde visā Latvijā.

Tā ir lieliska iespēja izmantot kompaktu apkures sistēmu, kurā jau ir iebūvēts sūknis, apsaites sistēma. Granulu tvertne (20kg) ir jau iebūvēta kamīnā.

Granulu kamīna vadību nodrošina inteliģentais Fumis ALPHA kontrolieris, kurš ir ļoti ērts vadībā un ikdienas lietošanā. Granulu krāsns kamīns ir izgatavots no ļoti bieza auksti velmēta metāla loksnes, kā arī atbalsta konstrukcija, kas pārklāta ar augstas temperatūras un augstas kvalitātes pulvera krāsām.

Degļa iekšējā daļa ir pārklāta ar dubultu metāla loksni, kas garantē augstāku granulu krāsns siltuma jaudu. Deglim ir durvis ar keramikas stiklu, kas ir karstumizturīgs temperatūrā līdz 700 C.

+ Pilnībā automātsisks, programmējams līdz 7 dienām

+ Iebūvēts Grundfos cirkulācijas sūknis, izplešanās trauks

+Apsildāmā platība līdz 100m2

+ Garantija 2 gadi

Piedāvājam dažādas jaudas granulu katlus, kamīnus un granulu degļus. Izveidosim individuālu piedāvājumu pēc pieprasījuma.

Ražotājs: Ecospar
Modelis: Minima
Jauda, kW: 12
Stāvoklis: jaun.
Cena: 1 790 €
Tālrunis: (+371)29-10-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 21.11.2023 14:50