Veikals pārdod jaunus metāla grozus malkai ar piedurumiem(8785)
Metāla Grozs Malkai AR Piederumiem
KOMPLEKTS 4in1 - komplektā ir visi kamīnu un cita veida krāšņu darbināšanai nepieciešamie elementi; knaibles, putekļu slotiņa, slota un pokers, pateicoties kuriem komplekts tiek plaši izmantots un attaisnos ikviena cerības. Pokers tiek izmantots, lai vienmērīgi sadalītu degošu malku, ogles vai briketes, kā arī notīrītu režģi labākai gaisa plūsmai. To pašu funkciju var veikt knaibles, kuras papildus izmanto degošu malkas vai ogļu baļķu pārvietošanai. Tas ir īpaši svarīgi, kad tie izkrīt no pavarda un nekavējoties jānoņem no zemes. Nākamie elementi ir putekļu slotiņa un putekļu slotiņa, kas nepieciešami rūpīgai krāsns plāksnes tīrīšanai. Tie palīdz noņemt ne tikai pelnus, bet, iespējams, arī nesadegušās atliekas. Aksesuāriem ir speciāli rokturi, kuriem varam tos piekārt uz statīva āķiem.
LIELA GLABĀŠANAS PLATĪBA - plaukts sastāv no diviem līmeņiem, viens no plauktiem - augšējais ir izgatavots no 4 stieņiem, uz kuriem varam glabāt koksni, bet apakšējā nav caurumu; uz tā varam glabāt mazus piederumus, piemēram, kurnīti, sērkociņus, šķiltavas u. c. Tā kā plaukts ir pilns, tas ļauj saglabāt tīrību, jo novērš šķembu, mizas gabalu vai citu netīrumu veidošanos uz augšējā plaukta no izkrišanas. Produkts ievērojami veicina tīrības uzturēšanu.
MATĒTA APDARE - statīvs ar piederumiem ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, kas piešķir tiem klasisku, neapstrādātu izskatu. Matētā apdare padara skrāpējumus mazāk pamanāmus. Turklāt tajos nav redzami nelieli netīrumi, kā arī nelielas krāsas izmaiņas, ko izraisa tieša uguns iedarbība. Klasiski melns eleganti izskatīsies jebkurā interjerā.
VIENKĀRŠA UZSTĀDĪŠANA - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas nepieciešami visas ierīces salikšanai, un visai darbībai nav nepieciešamas padziļinātas zināšanas vai tehniskās iemaņas. Uzstādīšana aizņem tikai dažas minūtes. Komplektu var uzglabāt gan iekšpusē, gan ārpusē.
SPECIFIKĀCIJA

materiāls: tērauds
maksimālā slodze: 30 kg
izmēri (garums / platums / augstums): 30/40 / 73cm
svars: 7, 80 kg
IEKĻAUTS

stāvēt
knaibles
liekšķere
noslaucīt
pokers

Kamīna malkas statīvs ir ierīce, kas tas ļaus to uzglabāt netālu no vietas, kur tas tiek izmantots . Tērauda konstrukcija veido statīvu stabils un izturīgs . Matētā apdare padara skrāpējumus mazāk pamanāmus. Turklāt tajos nav redzami nelieli netīrumi, kā arī nelielas krāsas izmaiņas, ko izraisa tieša uguns iedarbība. Klasiski melns eleganti izskatīsies jebkurā interjerā.

Plaukts sastāv no diviem līmeņiem , viens no plauktiem - augšējais ir izgatavots no 4 stieņiem, uz kuriem varam glabāt malku, bet apakšējā nav caurumu; uz tā varam glabāt mazus piederumus, piemēram, uguni, sērkociņus, šķiltavas u. c. Sakarā ar to, ka plaukts ir pilns tas ļauj uzturēt tīrību, jo neļauj izkrist šķembām, mizas gabaliem vai citiem netīrumiem no augšējā plaukta. Produkts ievērojami veicina tīrības uzturēšanu.

Komplektu var veiksmīgi izmantot ārpusē un iekšā. Stāvēt tas netiks sabojāts pat tad, ja tas stāv pietiekami tuvu ugunsgrēka avotam vai nejauši uzkritīs dzirksteles.

Komplektā ietilpst visi kamīnu un cita veida krāšņu darbināšanai nepieciešamie elementi; knaibles, putekļu slotiņa, slota un pokers, pateicoties kuriem komplekts tiek plaši izmantots un attaisnos ikviena cerības. Pokers tiek izmantots, lai vienmērīgi sadalītu degošu malku, ogles vai briketes, kā arī notīrītu režģi labākai gaisa plūsmai. To pašu funkciju var veikt knaibles, kuras papildus izmanto degošu malkas vai ogļu baļķu pārvietošanai. Tas ir īpaši svarīgi, kad tie izkrīt no pavarda un nekavējoties jānoņem no zemes. Nākamie elementi ir putekļu slotiņa un putekļu slotiņa, kas nepieciešami rūpīgai krāsns plāksnes tīrīšanai. Tie palīdz noņemt ne tikai pelnus, bet, iespējams, arī nesadegušās atliekas. Aksesuāriem ir speciāli rokturi, kuriem varam tos piekārt uz statīva āķiem.

Statīvu var viegli sagatavot lietošanai . Pietiek salikt visu komplektu atbilstoši komplektā iekļautajā lietošanas pamācībā aprakstītajiem soļiem un viss komplekts ir uzreiz gatavs lietošanai.

Veikalā Champion Bike atradīsiet daudz labas kvalitātes preces Jums un jūsu ģimenei.

Garantija uz precēm.

Serviss, Līzings uz vietas, rezerves daļas, remonts, piegāde.

Cena NORADīTA AR PVN.

Gaidam jūs mūsu veikalā, kurš atrodas Rīgā, Venstpils iela 65B. Veikals strādā no otrdienas līdz sestdienai, 9:00 - 18:00. Svētdiena un pirmdiena - brīvdienas. Laipni lūdzam. Pirms došanās uz veikalu precizējiet preces pieejamību veikalā.

Mēs arī varam piegādāt preces jebkurā Latvijas pilsētā vai priekšpilsētā.

Kā arī Daugavpilī gaidām jūs Cietokšņa ielā 60, tirdzniecības centrā "Dittona nams" tirdzniecības vietā nr:156. Strādājam bez brīvdienām no 9:00 - 16:30. Laipni lūdzam. Pirms došanās uz veikalu precizējiet preces pieejamību veikalā.

Ražotājs: Kaminer
Modelis: 00008785
Stāvoklis: jaun.
Cena: 40 €
Tālrunis: (+371)27-00-***
Tālrunis: (+371)29-62-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:Riga - Venstpils iela 65B un Daugavpils - Cietokšņa iela 60

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 23.11.2023 11:14