Kaminer Karstumizturīgs pelnu putekļsūcējs 20L 1600W (P10927)

Specifikācija
tvertnes tilpums: 20l
maksimālā sūkšanas jauda: 1600W
spriegums: 230V
frekvence: 50Hz
troksnis: ≤ 79 dB
gaisa plūsma: 1, 6 m3 / min
tvertne: nerūsējošais tērauds
tips: bez maisa
strūklas atbaidītājs: jā
filtrs: HEPA, audums, ugunsdrošs (iekļauts)
šļūtenes garums: 2 m
strāvas vada garums: 2m
putekļsūcēja izmēri (garums / platums / augstums): 34/34/48
komplekta svars ar iepakojumu: 5, 8 kg
svars: 5, 6 kg

KARSTUMIZTURĪGS - mūsu putekļsūcējam ir karstumizturīga struktūra, pateicoties kurai nav jāgaida, kamēr pelni no kamīna vai grila pilnībā atdziest. Putekļsūcējam ir karstumizturīgi filtri. HEPA ir aprīkots ar aizsargājošu metāla sietu. Gan pirmais, gan otrais komplektā iekļautais filtrs ir izgatavoti no karstumizturīgiem materiāliem. Tvertne un elastīgā caurule ir aprīkotas ar īpašu pārklājumu. Tie nodrošina drošu karsto un auksto pelnu sūkšanu. Komplektā ir nomaināmi uzgaļi, kas ļaus sakopt praktiski visu. Plašā, lielā birste darbojas 2 pozīcijās. Pirmajā pozīcijā apakšā tiek izmantots savācējs, kas rūpīgi notīrīs virsmu no netīrumiem. Otrā pozīcija, nospiežot slēdzi, noņem sariņus, kas padara to lieliski piemērotu paneļu, paklāju, flīžu uc izsūkšanai. Rievotais ir īpaši piemērots šaurām un grūti sasniedzamām vietām, piemēram, automašīnas tīrīšanai.

DUBULTĀS FILTRĀCIJAS SISTĒMA - MŪSU industriālā putekļsūcēja modelim ir dubultā filtrācija, pateicoties kurai putekļsūcējs neaizsērē un ir jātīra daudz retāk. Katrs no filtriem ir atkārtoti lietojams, vienkārši mazgājiet to zem tekoša ūdens. Dubultā filtrēšana samazina putekļu saturu pūšamajā gaisā, kas uzlabo pūšamā gaisa kvalitāti. Gaisa filtrēšanas shēma: iesūkšanas (caurule)> atkritumu tvertne -> materiāla filtrs -> HEPA filtrs -> dzinējs -> izplūde. Putekļsūcējam ir ļoti jaudīgs elektromotors ar maksimālo sūkšanas jaudu 1600W. Tā izturīgā nerūsējošā tērauda tvertne ļaus savākt līdz 20 litriem atkritumu.

FUNKCIONĀLS - putekļu sūcējam ir pūtēja funkcija, tikai izmantojiet komplektā iekļauto speciālo stiprinājumu, pārvietojiet cauruli no iesūkšanas atveres uz izvadu un putekļsūcējs pārvērtīsies par pūtēju. Tas ļauj noņemt piesārņotājus no grūti sasniedzamām vietām. Tas noņems netīrumus, piemēram, putekļus no stūriem, kā arī būs lieliska alternatīva lapu noņemšanai. Produktam ir arī strūklas funkcija, kurā visi putekļu sūcējā iekritušie gruži tiek novirzīti uz konteinera apakšu. Tas pagarina filtru kalpošanas laiku, jo tie neaizsprosto putekļsūcēju. Putekļsūcējam ir 4 riteņi ērtai transportēšanai. Produkts ir aprīkots ar 2m garu šļūteni un 4 stingrām caurules daļām ar kopējo garumu aptuveni 1m, kabelis ir 2 metrus garš.

ĪPAŠA KVALITĀTE - Mūsu putekļu sūcēja modelī ražotājs ir izmantojis papildus izolētu motoru, kas ir divas reizes izturīgāks par lielāko daļu tirgū pieejamo putekļu sūcēju, kas izmanto parastos motorus. Bezmaisu industriālais putekļsūcējs ļaus kārtīgi sakopt pēc jebkuriem renovācijas darbiem, tas būs piemērots gružu, ģipša, putekļu tīrīšanai, polsterējuma un grīdu tīrīšanai, kā arī karsto un auksto pelnu izņemšanai no kamīna vai garāžas uzkopšanai. Pateicoties tam, ka tas ir bezmaisu, jums nav jāuztraucas par nepārtrauktu jaunu somu iegādi un nevajadzīgu naudas tērēšanu.

Skatīties linku apakšā, tur kur vārds < Apskatīties >

Kaminer Термостойкий пылесос для золы 20L 1600W (P10927)

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
емкость бака: 20л
максимальная мощность всасывания: 1600 Вт
напряжение: 230 В
частота: 50 Гц
шум: ≤ 79 дБ
расход воздуха: 1, 6 м3/мин
бак: нержавеющая сталь
тип: без мешка
реактивный отпугиватель: да
фильтр: HEPA, тканевый, огнеупорный (входит в комплект)
длина шланга: 2 м
длина шнура питания: 2 м
габариты пылесоса (длина/ширина/высота) : 34/34/48
вес комплекта с упаковкой: 5, 8 кг
вес: 5, 6 кг

ТЕРМОСТОЙКИЙ - наш пылесос имеет термостойкую структуру, благодаря которой вам не придется ждать, пока пепел из камина или гриля полностью остынет. Пылесос имеет термостойкие фильтры. HEPA оснащен защитной металлической сеткой. И первый, и второй фильтр, входящие в комплект, изготовлены из термостойких материалов. Бак и гибкая трубка имеют специальное покрытие. Они позволяют безопасно всасывать горячую и холодную золу. В комплект входят сменные насадки, которые позволят очистить практически все. Широкая, большая щетка работает в 2 положениях. В первом положении на дне используется собирающий рант, который тщательно очистит поверхность от грязи. Второе положение, нажатие на переключатель, убирает щетину, что делает его идеальным для уборки панелей, ковров, плитки и т. д. Щелевое положение особенно подходит для узких и труднодоступных мест, например, для чистки автомобиля.

СИСТЕМА ДВОЙНОЙ ФИЛЬТРАЦИИ - НАША модель промышленного пылесоса имеет двойную фильтрацию, благодаря чему пылесос не засоряется и нуждается в чистке гораздо реже. Каждый из фильтров многоразовый, просто промойте его под проточной водой. Двойная фильтрация снижает запыленность выдуваемого воздуха, что улучшает качество выдуваемого воздуха. Схема фильтрации воздуха: всасывание (труба)> бак для отходов -> фильтр материала -> фильтр HEPA -> двигатель -> выхлоп. Пылесос имеет очень мощный электродвигатель с максимальной мощностью всасывания 1600 Вт. Его прочный бак из нержавеющей стали позволит вам собрать до 20 литров отходов.

ФУНКЦИОНАЛЬНОСТЬ - у пылесоса есть функция обдува, просто используйте специальную насадку, входящую в комплект, переместите трубу от всасывающего отверстия к выходному и пылесос превратится в обдув. Он позволяет удалять загрязнения из труднодоступных мест. Он удалит грязь, например, пыль с углов, а также станет отличной альтернативой удалению листьев. Изделие также имеет функцию струи, при которой весь мусор, попадающий в пылесос, направляется на дно контейнера. Это продлевает срок службы фильтров, поскольку они не засоряются при уборке пылесосом. Пылесос имеет 4 колеса для удобной транспортировки. Изделие комплектуется шлангом длиной 2 м и 4 жесткими частями трубы общей длиной около 1 м, длина кабеля 2 метра.

ИСКЛЮЧИТЕЛЬНОЕ КАЧЕСТВО - в НАШЕЙ модели пылесоса производитель применил дополнительный изолированный двигатель, который в два раза прочнее большинства имеющихся на рынке пылесосов, в которых используются обычные двигатели. Безмешковый промышленный пылесос позволит провести тщательную уборку после любых ремонтных работ, он подойдет для уборки мусора, штукатурки, пыли, очистки обивки и полов, а также удаления горячей и холодной золы из камина или уборки гаража. Благодаря тому, что он без мешка, вам не придется постоянно переживать о покупке новых мешков и тратах денег без надобности.

Смотрите линк внизу, там где слово < Посмотреть >

Ražotājs: Kaminer
Modelis: P10927
Stāvoklis: jaun.
Cena: 65 €
Tālrunis: (+371)29-76-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Piedrujas 11, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Sest.10:00 - 13:00
Uzņēmums:SIA Febia

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 01.12.2023 12:46