Jaunums. Labākais, godalgotais produkts Latvijā un eksporta tirgos, Rorbo. Siltās grīdas tagad arī jūsu mājas 2 stāvā un visos virszemes stāvos. RORBO ir siltās grīdas sistēma, kas sevī ietver individuāli izstrādātu siltās grīdas apkures projektu, montāžas plānu un individuāli saražotus kokskaidu plātnes elementus, konkrētam projektam, stāva plānam un istabu konfigurācijai. RORBO sistēma aizņem tikai 22mm un ir ļoti viegla, un tālāk uz tās tiek likts zem segums un grīdas apdares materiāls (koka trīs slāņu, divu slāņu parketa dēlis, parkets, lamināts u. c. grīdas apdares materiāli). Nekādas betonēšanas, papildus stiprības pārsegumi un citi lieki izdevumi un laikietilpīgi risinājumi, bezatlikumu tehnoloģija. RORBO ir mūsdienu silto grīdu sistēma, kas ir inovatīvs un energoefektīvs risinājums, ko plaši izmanto Skandināvijas un citās EU valstīs, gan koka karkasa, koka paneļu, mūrētās un betonētās mājās gan jaunbūvēs, gan rekonstruējamās ēkās.

'RORBO systems' sistēmas izbūve ir ļoti ātra un vienkārša, kas neprasa lieku laika patēriņu sistēmas montāžai un nelietderīgi izmantotu materiāla resursu. Pēc individuāli izstrādātā RORBO silto grīdas sistēmas projekta klients saņem precīzu RORBO plātņu sistēmu elementu skaitu un kvadratūru, alumīnija ieliktņus un norādījumus konkrētam precīzam kontūru skaitam, kolektoru novietojumam un trubu garumiem (izmantojama PEX 16mm caurule no lielākajiem ražotājiem kā piem. uponor, viega, u. c. ). Visas detaļas ir numurētas un pēc RORBO sistēmas izstrādātā projekta, montāžas plāna ļoti, vienkārši samontējamas.

Par sīkākām detaļām lūdzu sazinieties ar mums pa zemāk norādīto tālruni vai e-pastu un atbildēsim uz viesiem interesējošajiem jautājumiem. Nosūtot Jūsu projekta sagatavosim Jums piedāvājumu un labāko risinājumu.

RORBO silto grīdu sistēma

Ražotājs: Rorbo
Modelis: Rb22
Stāvoklis: jaun.
Tālrunis: (+371)29-40-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 21.11.2023 09:55