Siltā grīda zem linoleja, lamināta .
Jūs jau sen sapņojiet par siltajām grīdām savā mājā, bet neesiet pārliecināti, vai siltās grīdas ir iespējams likt zem jūsu grīdas seguma? Ar V Plus viss ir iespējams. Unikāla tehnoloģija ļauj likt siltās grīdas plēvi zem linoleja, lamināta, parketa utt . Šīs tehnoloģijas īpašības ir:
- universālais produkts
- drošs produkts
- ekoloģisks produkts
- enerģētiski efektīvs produkts
- mūžīgs produkts
- ekonomiski izdevīgs produkts
Infrasarkanā plēve – nākotnes tehnoloģija jau šodien
Siltā grīda Plus izstaro infrasarkanos starus, kuri pakāpeniski un saudzīgi silda grīdu neatkarībā no apstākļiem un seguma. Siltās infrasarkanās grīdas struktūra ļauj droši uzsildīt līdz uzstādītāj temperatūrai linoleju, laminātu, parketu, veidojot cilvēkam patīkamus apstākļus. Kamēr citi lemj, Plus ražotāji jau realizē.
Apkures dabiskums ir ļoti jūtams – ieslēdzot silto grīdu, infrasarkanā plēve dod kamīna efektu. Sildīšana ir ļoti vienmērīga, tāpēc siltums efektīvi izplatīsies telpā, saslidot to un nesadedzinot lieku enerģiju.
Siltās infrasarkanās grīdas struktūra un tehnoloģiju ekonomiskums
Pati plēve praktiski nesildās, jo tās sastāvā ir nepārtraukts karbona slānis, kurš ļauj izstarot enerģiju siltuma veidā. Silto Plus grīdu darba virsma ir ne mazākā par 98%, kas ir par 40-60% vairāk nekā citu ražotāju modeļiem. Enerģijas taupīšana ir tikai viens no Heat Plus plēves ekonomijas punktiem. Nav nepieciešams norobežot grīdas segumu izvēli remonta laikā. Jūs variet līkt silto infrasarkano grīdu zem linoleja, nebaidoties, ka linolejs var pārkarsēt. Ražotājs garantē optimālo temperatūru.
Nenoliedzamas silto Heat Plus grīdu priekšrocības:
- nav nepieciešama betona savilkšana siltās grīdas montāžas laikā;
- iespēja izmantot silto grīdu zem jebkura grīdas seguma;
- nelieli rēķini par elektrību;
- ilgstoša ekspluatācija, kuras laikā nav nepieciešams veikt remontu.
Siltās grīdas Plus ar apjomīgu 3D siltināšanas tehnoloģiju uz infrasarkanās plēves pamata ir optimālākais
risinājums katrai mājai.

Ražotājs: Varmeplus
Modelis: M305
Stāvoklis: jaun.
Cena: 13.95 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 19.10.2023 20:41