Optimus Pro Split ar karstā ūdens tvertni Nørdis Optimus Pro sadalītie (Split) gaiss-ūdens siltumsūkņi ir paredzēti apkurei un mājsaimniecības karstajam ūdenim, izmantojot enerģiju no ārējā gaisa. Siltumsūknis ekoloģiski un ekonomiski nodrošinās mājokli siltumu ziemas laikā un karsto ūdeni visu gadu

Darbojas apkures režīmā, kad āra temperatūra nokrīt līdz -25 C.
Īpaši kluss – divi klusi režīmi.
Viedais tīkls: siltumsūknis pielāgo darbību atbilstoši dažādiem elektriskiem signāliem. Sistēmas enerģijas patēriņu var automātiski pielāgot atbilstoši maksimālajai un ielejas jaudai, lai lielā mērā samazinātu enerģijas patēriņu.
Integrēta 190 l vai 240 l nerūsējošā tērauda karstā ūdens tvertne.
Mūsdienīgs skārienjūtīgs vadības panelis.
Integrēts WiFi modulis ierīces vadībai caur viedtālruni.
Izmantojot laikapstākļu temperatūras līknes funkciju, ūdens temperatūra tiks automātiski pielāgota, pamatojoties uz ārējā gaisa temperatūras izmaiņām.
Funkcija Holiday away – režīms sistēmas uzticamības uzlabošanai un enerģijas taupīšanai. Iekārta darbojas apkures režīmā un/vai karstā ūdens režīmā ar zemu ūdens temperatūru, lai novērstu ūdens sasalšanu ziemā atvaļinājuma laikā. Lietotājs var iepriekš iestatīt dezinfekcijas režīmu pirms atgriešanās mājās, lai pārliecinātos, ka pēc atgriešanās ir pieejams ūdens bez baktērijām.
Garantija 36 mēneši

Ražotājs: Nordis
Modelis: Optimus split
Stāvoklis: jaun.
Cena: 6 976 €
Tālrunis: (+371)23-66-***
Tālrunis: (+371)25-11-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Pūres iela 5, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.08:30 - 16:30
Uzņēmums:Baltic Refrigeration Group SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 13.07.2024 13:52