Nekur citur tu neatradīsi lābākas cenas par šīm. Jūs iegūsiet augstas kvalitātes ierīces, pa pašām labākajām cenām. Kas var būt labāks par šo? .

Siltumsūknis OMNIA S 3.2 08 KW
Jauna pilna invertora split-sistēmas siltumsūkņu sērija ar videi draudzīgu aukstuma aģentu R32.
Sērija sastāv no āra bloka, kurā atrodas svarīgākie saldēšanas ķēdes elementi, .
no kompresora līdz siltummainim tiks savienots ar dzesēšanas šķidruma caurulēm ar iekštelpu bloku.
Savukārt iekštelpu blokā ir galvenie siltuma avota ūdens kontūra komponenti, un tajā ir šādas sastāvdaļas.
visu svarīgāko detaļu, piemēram, augstas veiktspējas cirkulācijas sūkņa un izplešanās tvertnes, iepriekšēja uzstādīšana, lai nodrošinātu drošu, ātru un praktisku uzstādīšanu.
Elektriskais sildītājs ar standarta jaudu 3 kW vienfāzu modeļiem un 6 kW trīsfāzu modeļiem. Dalītās sistēmas uzstādīšana ir arī ievērojama priekšrocība, jo ļauj izvairīties no sasalšanas problēmas pat viszemākajās temperatūrās (līdz -25C) un bez elektrības.
Visas iekārtas atbilst visekstrēmākajām ziemas/vasaras apkures/dzesēšanas vajadzībām un spēj saražot karstu ūdeni ar temperatūru līdz.
ūdens temperatūrai līdz 65C, tāpēc tie ir ideāli piemēroti praktiski visām apkures sistēmām - gan apsildāmajām grīdām, gan ventilatoru spirālēm.
vai radiatoriem, ieskaitot karstā ūdens (HW) sagatavošanu, izmantojot ārējo ūdens sildītāju.
Jaunajā Ferroli Full Inverter konstrukcijā tiek izmantota līdzstrāvas invertora modulācija trīs galvenajām enerģijas patēriņa sastāvdaļām, t. i. , kompresoram, ventilatoram un sūknim. Tas ļauj sadalīt jaudas modulāciju, precīzi sekojot līdzi siltuma slodzei, nodrošinot ļoti augstu energoefektivitāti un ievērojamu enerģijas ietaupījumu gala lietotājam.
Turklāt Ferroli pilnīga invertora konstrukcija samazina ieslēgšanās strāvu, novēršot svārstības elektrotīklā un.
tādējādi uzlabojot komponentu darbības laiku. Trokšņa līmenis ir viens no zemākajiem tirgū, un to var izmantot gan atsevišķi, gan integrēti ar citiem siltuma avotiem, piemēram, apkures katlu.
Visas iekārtas tiek piegādātas ar temperatūras zondi ārējam karstā ūdens sildītājam (nav iekļauta komplektā) un āra sensoru (iepriekš uzstādīts uz ārējā bloka), lai kontrolētu gan apkures, gan dzesēšanas temperatūru.

Ražotājs: Ferroli
Modelis: Omnia s 3.2
Stāvoklis: jaun.
Cena: 4 059 €
Vieta:Rīga
Uzņēmums:Apkures Katli

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 05.12.2023 15:24