Statīvs fotokamerai Tripod 3D 157cm ar futlāri, St-540 (foto_00560)

Vai meklējat aprīkojumu savai fotostudijai? Vai plānojat filmēt dažādus videoklipus? Statīvs ir svarīgs piederums, kas nepieciešams dažādām foto un video iekārtām un bez kura ir grūti organizēt augstas kvalitātes fotosesijas vai filmēšanu. Izvēlieties statīvu, kas jums derēs vislabāk, mūsu mājaslapā un atvieglojiet filmēšanas procesu.

Statīva augstums ir viegli regulējams, bet neslīdošas kājas garantē tā stabilitāti dažādās virsmās. Pasūtiet statīvu jau šodien un pilnveidojiet savu profesionālismu fotogrāfijas un video jomā.

Specifikācija:

Maksimālais augstums: 157 cm
Minimālais statīva augstums: 63 cm
Svars: 1.8 kg
Maksimālā slodze: 3 kg
Krāsa: melna

Pieejama piegāde uz saņemšanas punktiem Omniva, DPD Pickup, Venipak, Circle K un Latvijas Pasts.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Штатив для фотокамеры Tripod с футляром 157 см, с футляром (foto_00560)

Вы подыскиваете оборудование для своей фотостудии? Планируете снимать различные ролики? Штатив – необходимый аксессуар для различного фото- и видеооборудования, без которого трудно организовать качественную фотосессию или видеосъёмку. Выберите самый подходящий вам штатив на нашем сайте и облегчите свой съёмочный процесс.

Высота штатива легко регулируется, а нескользящие ножки гарантируют его устойчивость на различных поверхностях. Заказывайте штатив уже сегодня и совершенствуйте свой профессионализм в сфере фотографии и видео.

Спецификация:

Максимальная высота: 157 см
Минимальная высота стенда: 63 см
Вес: 1.8 кг
Максимальная нагрузка: 3 кг
Цвет: черный

Доступна доставка в пункты выдачи Omniva, DPD Pickup, Venipak, Circle K, Latvijas Pasts.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Ražotājs: Statīvs
Modelis: Saliekams157cm
Cena: 33 €
Vieta:Rīga
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 22.12.2022 20:21