Jaunums - tagad ir iekļauts augstas kvalitātes apertūras saules filtrs drošai saules plankumu, aptumsumu un planētu tranzīta novērošanai. Lielisks teleskops nakts un saules novērošanai.

BRESSER NANO NT-114/500 teleskops ir ideāla liela Ņūtona spoguļa kombinācija ar īsu fokusa attālumu. Pieredzējis novērotājs, kurš ir atklājis, ka gaismas savākšana ir svarīgāks faktors nekā palielinājums, īpaši novērtēs lielo 114 mm spoguli. Okulārā var atstarot pietiekami daudz gaismas, lai varētu ļoti detalizēti redzēt pat visattālākos objektus mūsu Saules sistēmā. Piemērots arī ceļošanai un lielu atklātu zvaigžņu kopu un piena ceļa vērošanai. Teleskops tiek piegādāts ar plašu piederumu klāstu un gandrīz jau samontēts novērošanu var sākt nekavējoties. BRESSER NANO ir viegla un vidēja slodzes alt-azimuta stiprinājums ar statīvu, kas paredzēts, lai ātri un viegli pieņemtu mazu un vidēju refraktoru, piemēram, AR-90s, AR-102s, AR-102xs un ED-80 APO. Vieglie, ātrie ņūtonieši lieliski saderēsies ar BRESSER NANO AZ stiprinājumu. Kamēr jūsu teleskops nepārsniedz 8 mārciņas un tam ir Vixen Style universāls stienis, kas paredzēts teleskopa piestiprināšanai pie stiprinājuma galvas, varat sākt. Nerūsējošā tērauda statīvam, kas ir standarta komplektācijā ar BRESSER NANO AZ stiprinājumu, ir regulējamas kājas un plats pēdas nospiedums, kas padara statīvu stabilāku. Izkliedētāja lāpstiņas ar piederumu paliktni nofiksējas pret kāju iekšpusi, lai vēl vairāk nostiprinātu statīvu un samazinātu vibrācijas līdz minimumam.

Vai vēlaties iemūžināt to, ko redzat? Izmantojot komplektācijā iekļauto viedtālruņa turētāja kronšteinu, varat izmantot viedtālruni, lai viegli uzņemtu debess objektu krāsainus attēlus, piemēram, izmantojot telefoto objektīvu. Ar komplektā iekļauto kameras adaptera gredzenu T2 varat arī piestiprināt savu DSLR vai CCD kameru tieši pie fokusa, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas Mēness attēlus, izmantojot īsus ekspozīcijas laikus.

Lūdzu, ņemiet vērā: Reflektoru teleskopi ar optisko dizainu “Newton” ir ļoti piemēroti astronomiskai novērošanai pie zvaigžņotajām nakts debesīm. Taču šie teleskopi nav labi izmantojami ainavas un dabas novērošanai dienasgaismā. Tāpēc ainavu un dabas novērošanai iesakām BRESSER refraktora (objektīva) teleskopus.

IESPĒJAS:

Augstas kvalitātes un kompakts reflektora teleskops

Richfield teleskops arī ceļošanai

Viegli lietojams BRESSER NANO AZ stiprinājums

Teleskops tiek piegādāts gandrīz iepriekš salikts

Liels 40 mm sekundārais spogulis

Optika ar ierobežotu difrakciju ideālam asumam un kontrastam

Palielinājums ar komplektā iekļautajiem piederumiem: 20x, (maks. ieteicamais: 228x)

Fokusa attālums, apertūras attiecība: 500 mm, f/4, 4

Nerūsējošā tērauda lauka statīvs

Komplektā viedtālruņa turētāja kronšteins - attēlu uzņemšanai

Okulāra diametrs: 31, 7 mm (1, 25 collas)

Teleskops nakts un saules novērošanai

PIEGĀDES APJOMS:

Optiskā caurule Messier NT-114/500

BRESSER NANO alt/azimuta stiprinājums

Nerūsējošā tērauda statīvs ar piederumu paliktni

Okulārs: BRESSER Super Plössl 26mm

Sarkano punktu meklētājs

Apertūras saules filtrs

Viedtālruņa kameras adapteris

Kameras adaptera gredzens T2 (M42 x 0, 75 mm)

Zvaigžņu diagrammas programmatūra un grozāma zvaigžņu karte

Cena: 211 €
Vieta:Rīga
Uzņēmums:www.SkyHunters.lv / Levenhuk Baltic SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 20.12.2022 16:58