Discovery Sky T76 Teleskops ar grāmatu

Mēs ar lepnumu piedāvājam Discovery optikas sēriju, ko ražo Levenhuk un apstiprina Discovery.

Discovery Sky T76 teleskops ir sākuma līmeņa Ņūtona atstarotājs. Tā komplektā ir viss nepieciešamais, lai sāktu veikt novērojumus. Šis teleskops būs brīnišķīga dāvana cilvēkam, kurš tikai sāk interesēties par astronomiju: teleskopa darbības apgūšana prasīs vien pāris minūtes un nekas nav jāpērk atsevišķi. Zināšanu grāmata par kosmosu ir iekļauta komplektā. Tas piedāvā sarežģītus astronomijas aspektus pieejamā veidā.

Discovery Sky T76 ir ideāls teleskops, lai novērotu Mēnesi un Saules sistēmas planētas ar to pavadoņiem, kā arī meteoru lietus, komētas, miglājus, galaktikas un zvaigžņu kopas. Dažādi fokusa okulāri un Bārlova objektīvs ļauj izmantot atšķirīgu palielinājumu, pētot kosmosu, lai padarītu to par labāku pieredzi astronomiem amatieriem. Debesu objektu atrašanās vietas noteikšanai tiek izmantots klasisks optiskais meklētājs.

Optiskā caurule ir uzstādīta uz AZ stiprinājuma. Stiprinājumam ir mikroskrūve uz vertikālās ass, kas ļauj precīzi un vienmērīgi iestatīt teleskopu. Teleskopu ir viegli novirzīt uz izvēlēto objektu un nav nepieciešamas īpašas zināšanas. Statīvs ir izgatavots no alumīnija sakausējuma, un tā augstums ir regulējams. Uz teleskopa statīva var uzstādīt piederumu paliktni.

Zināšanu grāmata “Kosmoss. Netukšs tukšums” ir iekļauts komplektā. Šajā noderīgajā rokasgrāmatā ir izskaidrots, kā tiek veidots teleskops, un tajā ir aprakstīti vispazīstamākie astronomiskie objekti. Šajā grāmatā varat atrast interesantus faktus un spilgtas ilustrācijas. Šī grāmata ir paredzēta plašam lasītāju lokam, un tā ļoti noderēs astronomijas pamatu apguvē.

Galvenās iezīmes:

Ņūtona atstarotājs kosmosa un dziļu debesu novērošanai

AZ stiprinājums ar mikroskrūvi uz vertikālās ass

Zināšanu grāmata par kosmosu, lai apgūtu astronomijas pamatus

Viegli apstrādājams, ar krāsainu dāvanu kastīti un paplašinātu komplektu

Optimāla izvēle iesācējiem

Komplektā ietilpst:

Teleskops

4 mm okulārs

12, 5 mm okulārs

20 mm okulārs

2x Barlow objektīvs

Optiskais meklētājs 5x24

Alumīnija statīvs ar piederumu paliktni

Zināšanu grāmata “Kosmoss. Netukšs tukšums”

Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte

Cena: 149 €
Vieta:Rīga
Uzņēmums:www.SkyHunters.lv / Levenhuk Baltic SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 25.01.2023 14:49