Nel Snake ūdensnecaurlaidīga spole 6, 5"x3, 5" Garrett AT.

Nel Snake spole ir paredzēta, meklēšanai augsti piesārņotā sauszemē. Spoles forma palīdz atšķirot krāsaino metālu no dzelzs. Tā ir viegla un viegli manevrējama. Ieteicams izmantot pludmalē, apdzīvotās vietās un pamesto ēku pamatos. Spolei ir izcila jutība kas palīdz noteikt lielus, vidēja un maza izmēra mērķus.

Spole ir pilnībā iegremdējama, piepildīta ar epoksīda sveķi, un papildus tam ir melns aizsargpārklājums, ko izmanto jūras kuģu aizsardzībai, kas ļauj izmantot spoli bez spoles vāka. Spole lieliski darbojas augsnēs ar augstu un vidēju sāļumu. Iesakām to izmantot profesionāļiem un amatieriem.

Specifikācija:
Ūdensnecaurlaidīga
Bezmaksas spoles aizsargs
2 gadu garantija
6.5x3.5" diametrā

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

NEL Snake водонепроницаемая катушка 6, 5"x3, 5" Garrett AT.

Змеевидная катушка предназначена для поиска на суше, в почве с большим содержанием железного мусора. Форма катушки помогает отличить цветной металл от железа. Катушка светлого цвета и имеет отличную маневренность, рекомендуется для использования на пляже, в разрушенных зданиях, на чердаках и в тоннелях. Катушка обладает хорошей чувствительностью к крупным, средним и особенно небольшим объектам. Рекомендуется в качестве дополнительной катушки.

Катушка полностью водонепроницаема, заполнена эпоксидной смолой и дополнительно имеет черное защитное покрытие, которое используется для защиты морских лодок, и позволяет использовать катушку без крышки катушки. Катушка отлично справляется с высокой и средней минерализацией почвы. Лучшая катушка для обнаружения металла на пляже. Рекомендуется для профессионалов и любителей.

Характеристики:
Водонепроницаемая
Бесплатная защита на катушку
Гарантия 2-года
6.5x3.5 "в диаметре

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Marka: Nel
Modelis: 6, 5x3, 5 at
Cena: 97 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Maskavas iela 418B, Rīga, LV-1063
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 01.02.2023 10:34