1. Korallis.

Pārakmeņojušies jūras bezmugurkaulnieki. Juvelierizstrādājumos izmanto dižciltīgo koralli. Jau vairākus tūkstošus gadu koralli izmanto maģijā un dziedniecībā. Tas simbolizē laimi un nemirstību. Uzskata, ka sarkanais korallis uzlabo ādas krāsu, gremošanu, regulē ķermeņa temperatūru. Attīra asinis, savalda dusmas un skaudību.
Korallis mazina bailes, saspringumu, nervozitāti, atbrīvo no nakts murgiem un depresijas. Litoterapeiti iesaka nēsāt koralli tiem, kuriem ir problēmas ar vairogdziedzeri, astmu. Koraļļu izstarotā enerģija uzlabo atmiņu un vielmaiņu.

2. Lava.

Ļoti spēcīgs iezemēšanas un emociju nomierināšanas akmens, emocionālās atdzimšanas akmens, kas ļauj "nomest" nevēlamas emocijas un ieradumus, fantastisks pamata čakras stabilizētājs un iezemētājs, stiprina pašapziņu un palīdz īstenot jūsu vēlmes - ļoti labs palīgs kautrīgiem un neizlēmīgiem cilvēkiem, īpaši piemērots karstasinīgas dabas cilvēkiem - tas palīdz kontrolēt emocijas un temperamentu.

3. Zaļā Tīģeracs.

TĪĢERACS ir kvarca paveids. Tas veidojas, kad kvarca kristāli sajaucas ar krokidolītu un atstaro gaismu, radot "kaķa acs" efektu. Tīģeracs parasti ir zeltaini brūns akmens, taču sastopami arī sarkani, zili vai melni akmeņi. Tradicionāli tos izmantoja, lai piesaistītu bagātību, pārpilnību un veiksmi. Viduslaikos to izmantoja pret ļaunu aci un burvestībām. Akmens sevišķi labi sader ar saules pinuma enerģētisko centru. Tā zeltainā un brūnā krāsa saved kopā zemes un debesu enerģijas, ļaujot mums paaugstināt vibrācijas, vienlaikus sajūtot ciešu saikni ar zemi un stabilitāti. To iesaka kā aizsargājošu akmeni.
Tīģeracs kliedē bailes un nemieru, mazina grūtsirdību, tāpēc tas ir lielisks līdzeklis pret psihosomātiskām kaitēm. Ar savu spēju iedvest gribasspēku, mērķtiecību, drosmi un pašpaļāvību tas mazina spriedzi, līdzsvaro garastāvokļa maiņas. Tīģeracs veicina prāta skaidrību, ļaujot objektīvi, bez emocijām saskatīt problēmas. Tāpēc tas var palīdzēt, kad mūsu domas ir neskaidras, dodot spēju skaidri redzēt mērķus un pieņemt pareizos lēmumus.

4. Lava.

5.Zilā Tīģeracs.

Cena: 19.99 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 28.05.2023 12:17