Ūdens Pērlītes + Raksti + Raksti + 2800 Pērlītes

2800 Pērlīšu Komplekts - komplektā ir 24 dažādu krāsu krelles: brūnas, 3 dzeltenas, 2 rozā, 3 zilas, 3 violetas, 4 oranžas, 4 zaļas, sarkanas, melnas, pelēks, balts. Vienā komplektā ir pat 2800 krelles, kas ļauj izgatavot visu, par ko sapņo jūsu bērns.

MODEĻI + VEIDNES - kastītē ir pilns komplekts aizraujošai radošumam. Ar 2 kvadrātveida un sešstūra formām un 16 dažādiem gataviem rakstiem jūsu bērnam patiks kārtot un spēlēties ar pērlītēm. Viņš radīs krāsainus attēlus, un tam ir daudz iespēju. Varat izveidot pēc veidnes vai izmantot savu iztēli. Izveidojot vairākus veidnes slāņus, mēs varam izveidot 3D formas.

Dariet to pats - radošuma komplektam ir pievienoti papildu piederumi: āķi, apļi vai savienotāji. Bērniem būs pārsteidzoši jautri izveidot atslēgu piekariņus vai tālruņa piekariņus. Gan zēniem, gan meitenēm. Kā izveidot figūriņu? Ļoti vienkārši. Pēc vajadzīgā raksta izkārtojuma vienkārši apkaisiet to ar ūdeni un pagaidiet, līdz tas izžūst.

MĀCĪBAS UN IZKLAIDE - rotaļas ar krellēm pozitīvi ietekmē bērna attīstību, veido viņa mākslinieciskās prasmes līdz ar iztēles attīstību, vienlaikus trenējot koncentrēšanos. Turklāt tas stimulē radošumu, kā arī māca sadarboties grupā un uzlabo sociālās un integrācijas prasmes.

RAKSTUROJUMS

trafareta izmērs: 9 x 9 cm

pincetes garums: 10, 5 cm

organizatora izmēri: 19 x 13 x 2 cm

komplekta svars: 400 g

iepakojuma svars: 458 g

Veikalā Champion Bike atradīsiet daudz labas kvalitātes preces Jums un jūsu ģimenei.

Garantija uz precēm.

Serviss, Līzings uz vietas, rezerves daļas, remonts, piegāde.

Cena NORADīTA AR PVN.

Gaidam jūs mūsu veikalā, kurš atrodas Rīgā, Venstpils iela 65B. Veikals strādā no otrdienas līdz sestdienai, 9:00 - 18:00. Svētdiena un pirmdiena - brīvdienas. Laipni lūdzam. Pirms došanās uz veikalu precizējiet preces pieejamību veikalā.

Mēs arī varam piegādāt preces jebkurā Latvijas pilsētā vai priekšpilsētā.

Kā arī Daugavpilī gaidām jūs Cietokšņa ielā 60, tirdzniecības centrā "Dittona nams" tirdzniecības vietā nr:156. Strādājam bez brīvdienām no 9:00 - 16:30. Laipni lūdzam. Pirms došanās uz veikalu precizējiet preces pieejamību veikalā.

Cena: 8 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 22.12.2023 14:26