4.3” Gps zivju meklētājs Garmin Striker Plus 4 ar sonāru un Quickdraw Contours kartēšanas programmu:

- Ietver divu staru devēju ar Garmin iebūvētu tradicionālo CHIRP sonāru ar kristāltīriem attēliem, kā arī lieliskai mērķa atdalīšanai
- Iebūvēta Garmin Quickdraw kontūru kartēšanas programmatūra, ļauj jums izveidot un saglabāt kartes ar 30 cm kontūrām līdz pat 809’000 hektāru
- Iebūvētais GPS ļauj atzīmēt ceļa punktus, veidot maršrutus un apskatīt kuģa ātrumu
- Spilgts, saules gaismas nolasāms 4.3 "displejs un intuitīvs lietotāja interfeiss
- Izturīga konstrukcija katrai zvejas videi

STRIKER Plus 4 zivju meklētājs ar 4.3 collu displeju un iebūvētu GPS funkciju CHIRP ar kristāltīriem attēliem un Quickdraw Contours kartēšanas programmatūru, kas ļauj jums izveidot saglabāt kartes ar 30 cm kontūrām līdz pat 809’000 hektāru. Iebūvētais GPS ļauj atzīmēt ceļa punktus, veidot maršrutus un apskatīt kuģa ātrumu.

STRIKER Plus 4 zivju meklētājs ietver Garmin CHIRP tehnoloģiju, lai iegūtu augstāku skaidrības un detalizācijas pakāpi, ko esat gaidījis no Garmin. Kristāl tīrie sonārie attēli nodrošina izcilu mērķa atdalīšanu un izšķirtspēju seklā un dziļākajā ūdenī.

Iebūvētais, augstas jutības GPS atrod un uztur jūsu pozīciju jebkurā vietā, kur doties uz ūdens. GPS ļauj atzīmēt ceļa punktus dažādām vietām. Tātad, ja zivis ķeras vienā vietā, jūs to varat atzīmēt un atgriezties tur nākamajā reizē. Atzīmējiet piestātnes, laivu rampas un citas vietas uz ezera, un izveidojiet ceļus atpakaļ uz tiem nākamajām reizēm. GPS arī ļauj STRIKER Plus 4, parādīt jūsu ātrumu ekrānā, lai jūs varētu būt droši, ka jūs brauciet ar īsto ātrumu, lai pārliecinātos vai brauciet pareizajā ātrumā arī kontrolētos apgabalos.

STRIKER Plus 4 zivju meklētājs padara zveju pavisam vienkāršu, un tā ir veidota tā, lai strādātu jebkurā vidē. Spilgtais saules gaismas nolasāmais displejs sniedz skaidru priekšstatu par to, kas atrodas zem laivas, pat spilgtākajās dienās. Lielāks ekrāns sniedz jums labāku priekšstatu par to, kas notiek zem laivas. Intuitīvs lietotāja interfeiss ļauj vienkārši orientēties uz jebkuru funkciju, kas jums nepieciešama, lai jūs būtu gatavi uz jebko, kas atrodas zem ūdens.

FIZISKIE PARAMETRI UN SPECIFIKĀCIJA:
Ierīces izmēri (P x A x D): 9.8 x 17, 4 x 4.5
Displeja izmērs (P x A): 4.3''
Displeja izšķirtspēja (P x A): 272 x 480 pix
Displeja tips: QSVGA
Svars: 300 g
Ūdensizturīgs: Jā (IPX7)

KARTES UN ATMIŅA:
Atmiņas kartes: Nē

FUNKCIJAS:
Skaņas brīdinājumi: Jā
CHIRP sonāra tehnoloģija: Jā (iebūvēta)
Dalītā ekrāna tālummaiņa: Jā
Fish Symbol ID (palīdz identificēt zivs): Jā
Regulējama dziļuma līnija (mēra zem ūdens esošo objektu dziļumu): Jā
Ūdens temperatūras žurnāls: Jā
Ūdens temperatūras sensors (iekļauts): Jā

PAPILDUS:
Frekvence: 50/77/200 kHz
Pārraides jauda: 200 W (RMS)

Garmin eholotu modeļi ir nopērkami uz vietas nemaksājot par piegādi un bez iepriekšējā pasūtījuma mūsu veikalā T/C Bolero Lielirbes 27.

Marka: Garmin
Modelis: Striker Plus 4
Stāvoklis: jaun.
Cena: 169 €
Tālrunis: (+371)27-05-***
Tālrunis: (+371)20-01-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:T/C Bolero 00 stavā (Lielirbes 27 blakus t/c Spice)
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 19:00
Sest.10:00 - 18:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.05.2020 10:00