Eholote Garmin Echomap Ultra 102Sv – 2019. gada jaunums. Piedāvā officiālais izplatītājs. Komplekts ar iekļautu GT54UHD-TM augstas frekvences un izšķirtspējas devēju.
Šis aparāts papildina jau tā efektīvo Garmin EchoMap PLUS aparātu sēriju, tomēr tam ir daudz uzlabojumu, pēc būtības šis ir jauns EchoMap sērijas aparāts.

Kā galvenās atšķirības ir jāmin fakts, ka sekojot makšķerēšanas elektronikas attīstībai Garmin šim produktam ir piešķīris plašākas ehološu tīkla attīstības iespējas, ievietojot divus Garmin Network ethertnet portus. Tas dos iespēju ehlošu tīklam pievienot gan nepieciešamos devējus, gan arī apmainīties ar to datiem starp ierīcēm jebkurā laivas vietā.

Kā svarīgs jaunums jāatzīmē, ka EchoMap Ultra eholotē ir iebūvēts modernākais no šī brīža Garmin sonāriem – UHD – Ultra High Definition sānskatiem un lejasskatiem. Vēl – šai eholotei var pieslēgt arī Panoptix LiveScope LVS12 devēju dzīvā attēla atrādīšanai caur parasto 12- pin devēja konektoru. Bez melnajām kastēm un papildus vadiem, barošanām.

Ekrāna izšķirtspēja atbilst HD kvalitātei un pilnībā tbilst šā brīža ehološu devēju izšķirtspējai. Attēls būs kvalitatīvs un skaidrs līdz vissmalkākajām detaļām.

Eholotes komplektācijā “ar devēju” ietilpst GT54UHD-TM devējs, šā brīža modernākais Garmin devējs, kurā iebūvēti visi stari – 2D, Leasskati un sānskati darbībai dažādās, bet ne visās iespējamās frekvencēs, kuras šī eholote spēj atbalstīt. Speciālo vēlmju gadījumā – aicinām konsultēties par eholotes iespējām ar citiem Garmin devējiem. Eholote atbalsta visus Panoptix sērijas devējus.

Vairāk informācijas saitē zem sludinājuma. Cenas ar PVN 21%. Komplektiem atlaides. Iespējama uzstādīšana mūsu servisā.

Marka: Garmin echomap
Modelis: Ultra 10
Stāvoklis: jaun.
Cena: 1 959 €
Tālrunis: (+371)29-37-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Krasta iela 99a, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:14.05.2020 16:01