Eholote Humminbird Helix 7 Chirp Mega SI G3 Gps – super ksiadri skati.

7 collu liels ekrāns apvienojumā ar jaunu sonāra devēju un jaudīgāku procesoru palīdzēs viegli saskatīt to, ko iepriekš pamanīt nebija tik viegli.

Helix 7 G3 paaudzei ir uzlaboti gan lejas skati(Di) gan sānu skati(Si), jo tagad tiem ir pienākusi klāt MEGA frekvence, tāda pati, kāda iepriekš bija pieejama tikai lielajiem aparātiem. MEGA nodrošina ļoti skaidru attēlu līdz 30 m attāluma no laivas uz sāniem. Saskati zivis, saskati to ēnas.

Bez uzlabojumiem nav palicis arī tradicionālais 2D sonārs, kurš tagad ir ieguvis Dual Spectrum CHIRP. Tas nozīmē jaunu Low-Q CHIRP devēju un divus režīmus – ļoti platu leņki un maksimāli platu teritoriju zem laivas ar ļoti augtsu izšķirtspēju vai šauru, ļoti precīzu konusa staru vēl precīzākām detaļām. Swtch Fire režīmi ļauj mainīt attēla detalizācijas pakāpi divos režīmos – MAX režīms vissmalkākajām detaļam un CLEAR režīms skaidrākiem lielim mērķiem. Abos režīmos pieejami 20 jūtības līmeņi.

Autochart Live funkcija palīdzēs izveidot dzilumu kartes reāllaikā kā arī izmantot visas digitālās kartogrāfijas iespējas. Paralēli izveidotie grunts cietības un veģetācijas pārklājumi palīdzēs labāk izprast grunts struktūru un iespējamās zivju uzturēšanās vietas. Šīs funkcijas darbināšanai neierobežotā apmērā nepieciešama Zeroline Karte.

Bluetooth pieslēguma iespējas nodrošina ērtu atjauninājumu lejuplādi no FishSmart aplikācijas viedtālrunī kā arī paziņojumus uz eholotes ekrāna, kas īpaši labi noder sliktos laika apstākļos – vienkārši pasargās tālruni no samirkšanas.

Izmantojiet mūsu veidotās dziļumu kartes Latvijas ūdeņiem. Iezīmējiet interesējošos dziļumu horizontus, atrodiet vairāk iespēju jau gatavās un ļoti kvalitaīvās ūdeņu kartēs. Pasargājiet sevi no negadījumiem seklumos.

Šai eholotei komplektā ir iekļauti – nepieciešamais eholotes un devēja montāžai laivā, ērta vienotā savienojuma rozete un eholotes ekrāna aizsargs.

Aicinām pieteikties konsultācijai par šo eholoti – mēs regulāri lietojam Humminbird un labi pārzinām šīs iekārtas, to iespējas un vēlamo papildus aprīkojumu.
Vairāk informācijas saitē zem sludinājuma vai veikalā, uz vietas.

Marka: Humminbird
Modelis: Helix7 Mega Si
Stāvoklis: jaun.
Cena: 849 €
Tālrunis: (+371)29-37-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Krasta iela 99a, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:07.05.2020 15:56