Strādājam attālināti-populāri ziemas vertikālo mānekļu modeļi- Dancer, Clown, Yeti un Salmo. Atkarībā no modeļa ūdenī tiem piemīt ļoti interesanta spēle.   Aprīkoti ar asiem trīsžuburiem, kuri papildināti ar krāsainiem elementiem, kas papildus pievērš uzmanību. Dažiem āķis iekārts ķēdītē, tādējādi nodrošinot ilgāku mānekļa spēli, jo apstājoties vizulim, āķis vēl turpina kustību, tādējādi piesaistot arī mazāk aktīvus plēsējus.
Vairāki krāsojumu salikumi dažādās kombinācijās- zelts, sudrabs un kapars. Ir divkrāsaini (katra puse savā krāsojumā) un vienkrāsaini modeļi.
Šos ziemas mānekļus copmaņi jau iecienījuši un ar panākumiem izmanto kā Latvijā, tā arī kaimiņvalstīs (piemēram, Peipusā).
Pieejami garumi 50, 55, 65 un 70 mm
Pieejamie svari no 6 - 14 gramiem
Cena visiem vienāda.
Par konkrēta modeļa svara un garuma variācijām interesēties veikalā.

Tirdzniecības ierobežojumu laikā turpinām strādāt attālināti. Pasūtījumus ir iespējams veikt telefoniski, e-pastā vai WhatsApp.
Preces piegāde un saņemšana- Omniva pakomāti, Venipak kurjers, Latvijas pasts, kā arī iepriekš sagatavotos sūtījumus varēs saņemt personīgi izsniegšanas vietā Rīgā, Vienības gatvē 114.
Piegādes maksa atkarīga no izvēlētā sūtīšanas veida, pirkuma svara, izmēriem, kā arī attāluma.
Nepieciešamības gadījumā pirkumus virs 30 eur Rīgā un tuvākajā Rīgas apkaimē piegādāsim saviem spēkiem 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Piegādes maksa atkarīga no summas, attāluma, utt.

Marka: Bļitka-vizulis Bļitka-vizulis
Makšķerēšanas metode: Ledus makšķerēšana
Stāvoklis: jaun.
Cena: 3.95 €
Tālrunis: (+371)27-85-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Vienības gatve 114, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 18:00
Sest.09:00 - 17:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:24.02.2021 08:34