Helios Lightwing HR 8x42 ED binoklis

Helios Lightwing HR ED modeļi ir jaunākās zvaigznes no kompānijas Helios ražojumu klāsta, kas būs spējīgi apmierināt pat visprasīgāko lietotāju. Šie binokļi ir ļoti kompetenti, tie nodrošina optisko veiktspēju gan putnu vērošanai, gan vispārējai novērošanai, tāpat būs izcils palīgs medību laikā. Korpuss izgatavots no viegla, bet izturīga magnija sakausējuma, kas pārklāts ar skaistu, zaļu, gumijas aizsargapvalku.

Binoklim ir augsta indeksa BAK-4 prizmas, kas ir ar gan fāzes, gan sudraba di-elektrisko pārklājumu. Optikai ir pilnībā vairākkārtējs pārklājums, kas pārklāts ar augstākās klases, īpaši labas caurlaidības pārklājumiem un īpaši zemas dispersijas (ED). Apvienojot šīs īpašības, nodrošina binoklim gaisma caurlaidības jaudu, kas pārsniedz 90%. Attēli, ko uztversiet ar šo modeli būs izteikti asi, ar izcilu izšķirtspēju, kontrastu, spilgtumu un lauka dziļumu, kā arī dabiskiem krāsu līmeņiem.

Redzes lauks ir plašs, ar labu malu definīciju. Visiem LightWing modeļiem ir vēra ņemams minimālā fokusa attālums, kas ir tikai 2 m. Ūdensizturīgs (līdz 30 minūtēm 1 m dziļumā) un slāpekļa pildīts korpuss, kas binoklim nodrošinās skaidru skatu un sargās to no miglošanās. Uzlokāmi, trīs pozīciju objektīvu vāciņi ar metāla apakšstruktūru. Modelis arī piemērots briļļu valkātājiem. No metāla veidota, viegli uztverams fokusēšanas rats un integrēta statīva skrūve. Komplektā ietilpst kvalitatīva kakla siksna, okulāra lietussargs, objektīva vāciņi un somiņa binoklim.

Ieroč u veids: Tēmekļi un piederumi
Marka: Helios
Modelis: Lightwing hr
Stāvoklis: jaun.
Cena: 235 €
Tālrunis: (+371)26-62-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:30.06.2020 10:34