Standard pluss

Fiziskas un radošas aktivitātes svaigā un jebkuros laikapstākļos – bērnu rotaļu laukumi ir brīnišķīga iespēja jūsu bērniem pašiem vai kopā ar draugiem interesanti un jēgpilni pavadīt laiku.

Lai ietaupītu jūsu izmaksas, kā arī veicinātu ģimenisku kopā būšanu un darbošanos, esam sagatavojuši ērtu montāžas instrukciju, ar kuras palīdzību savu bērnu rotaļu laukumu varēsiet izveidot paši, kā arī aicinām jūs pašus kļūt par tiem, kuri izvēlas un kopīgi nokrāso jūsu bērnu laukumiņa sastāvdaļas – garantējam patiesi īpašu kopā būšanu un gandarījumu par kopīgi paveikto vēl ilgi pēc tam.

Bērnu rotaļu laukumiņš STANDARD PLUS, kas ietver atrakcijas pavisam maziem un jau skolas vecuma bērniem.

Platformas augstums ir 1.2 m, kurai iespējams pievienot slīdkalniņu. Apakšā ir novietota smilškaste ar ērtām paplatinātām malām sēdēšanai vai smilšu kūku cepšanai. Atrakcijas savieno tilts, kur iespējams uzrāpties pa klinšu sienu vai atvieglotu kāpšļu sienu ar virvi. Zem otras platformas ir novietots galds ar krēsliem, kur bērni var klāt galdu un sēdināt savus viesus. Papildopcija ir šūpoļu modulis, kur var iekārt līdz pat divām šūpolēm vai vienai stārķa ligzdai.

Pieejamais papildaprīkojums:

Slīdkalniņš
Šupoļu modulis
Šūpoles (mazo bērnu)
Šūpoles
Ligzda
Rokturi 2 gab.

Cenā neietilpst:

Krāsošana
Montāža
Paraugi apskatāmi Ogrē

Nosaukums: Bērnu laukumiņi
Cena: 690 €
Tālrunis: (+371)28-38-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga
Adrese:Jēkabpils, Dzirnavu iela 12
Darba
laiks:
P.-Pt.08:00 - 17:00
Uzņēmums:SIA RINO TIMBER

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 11.10.2021 09:04