Brīvas vietas slēpošanas braucienā uz Sella Ronda rajonu - slēpošanas kūrortu Val Gardena. No visiem, kur līdz šim esmu bijis, šis man patīk vislabāk.
Kalnos jau sasnidzis, ar distanču slēpēm cilvēki jau slēpo.
Izmaksas decembra sākumā sanāk mazākas, kā citos laikos - uz nedēļu ap 440 eur.
Iekļauts: Lidojumi ar rokas bagāžu,
Pārējās bagāžas transports ar busiņu,
Ceļš no lidostas līdz naksmītnēm un atpakaļ,
Nakšņošana 4-6 vietīgos apartamentos 2-3 vietīgās istabās 7 naktis,
Kūrorta nodeva.
Papildus izdevumi:
1. Pacēlāju karte.
Val Gardenai – 80 pacēlāji, 175 km trases - pieaugušajam 6 dienām akcijas cena 219 eur, bērniem, senioriem lētāk. Sīkāk skat. pievienotajā saitē uz mājaslapu.

Ja ir vēlēšanās slēpot Sella Ronda apļus nepieciešama Dolomiti Superski pacēlāju karte. Derīga 12 kūrortos, kopā 1200 km trašu. No tām ap 450 km savā starpā saistītas. Reāli sasniedzamas ap 750 km. 6 dienām pieaugušajam akcijas cena 237 eur.
Sīkāk skat. pievienotajā saitē uz mājaslapu.
2. Apdrošināšana.
3. Ēšana. Apartamentos ir viss nepieciešamais gatavošanai, ciematiņā veikali, krodziņi, lēti un garšīgi var paēst ķīniešu restorānā.
4. Ski bus. Apartamenti ir tuvu pacēlājiem, bet ja ir vēlēšanās slēpošanas dienu sākt vai beigt otrā kūrorta galā jāizmanto ski bus. Netipiski, bet Val Gardenā tas ir par maksu – 3 eur dienā, vai 10 eur nedēļā.
5. Akvaparks. Baseini (iekštelpu un āra, džakuzi, tvaika pirts, slidkalniņš, bērnu baseins) no 7, 90 eur, kopā ar pirtīm (vairāk kā 10 dažādas) 22 eur. Dažiem apartamentiem iekļauts cenā.
Val Gardenā ir arī vairākas ragaviņu trases, distanču slēpošanas trases, daudz pastaigu taku, klinšu kāpšanas zāle, tiek piedāvāti organizēti pārgājieni ar sniega kurpēm uc izklaides iespējas. Dabas skati fantastiski.
Iespējams palikt arī uz ilgāku laiku, jo daži paliksim Alpos līdz 20.12.
Ja esat grupiņa, varu piemeklēt apartamentu vai viesnīcu atbilstoši jūsu vēlmēm kā arī nedaudz pamainīt datumus.

Ražotājs: Slēpošana
Modelis: Val Gardena
Izlaiduma gads: 2021
Cena: 440 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 14.11.2021 13:08