Aicinu pievienoties slēpošanas / snovošanas braucienam uz skaistu Itālijas slēpošanas kūrortu Marilleva-Folgarida - Madonna di Campiglio-Pinzzolo. Uz kalna sniegs jau uzsnidzis.
Būšu tur 8.-20.12.2021. Šajā laikā tur ir izdevīga sezonas sākuma akcija ar naktsmītnes cenā iekļautu pacēlāja karti.
Ceļš uz turieni un atpakaļ ar lidmašīnu. Lidojumi ar rokas bagāžu. Slēpes un pārējo bagāžu savācu līdz 01.12. un vedu ar busiņu. Sagaidu ar busiņu lidostā un nogādāju uz apartamentiem. Uz 10.-17.12. busiņā ir palikušas 3 brīvas vietas, bet ja būsiet vairāk, varu jums aizbraukt pakaļ uz lidostu citos datumos, tikai ne 11. un 18.12.
Dzīvošana apartamentos Marilleva 1400 pie paša kalna. Tieši blakus bērnu slēpošanas skoliņa. Iespējams dzīvot arī lejā ciematiņā Mezzana.
Marilleva ar trasēm un pacēlājiem savienota ar blakus kūrortiem Folgarida, Madonna di Campiglio un Pinzzolo, kuros der tā pati pacēlāju karte. Pacēlāju karte der arī kūrortos Passo Tonale – Ponte di Legno, Andalo, Peijo, Monte Bondone un Folgaria-Lavarone. Vismaz 1 dienu plānots braukt ar busiņu uz kādu no šiem.
Izmaksas pie pašreizējām aviobiļēšu cenām uz 7 naktīm no 485 eur, kur iekļauts:
lidojumi turp un atpakaļ ar mazo rokas bagāžu,
slēpju un pārējās bagāžas transports ar busiņu,
transfers no lidostas uz apartamentiem un atpakaļ,
nakšņošana 7 naktis 4-6 vietīgos apartamentos 2-3 vietīgās istabās pie pašsa kalna,
pacēlāju karte 6 dienām,
kūrorta nodeva.
Iespējams dzīvot arī 2 vietīgos apartamentos kā arī viesnīcā ar ēdināšanu. Tad dārgāk.
Ar gultasveļu apartamenti nodrošina par papildus samaksu, tāpēc ņemsim līdzi paši savu (nav taču grūti ielikt bagāžā).
Iespējamās papildus izmaksas: ēšana (apartamentos ir aprīkota virtuve, uz vietas ir veikali), apdrošināšana, pacēlāju karte, ja grib slēpot vēl kādā iepriekš neminētā kūrortā, piemaksa, ja izvēlas dzīvot dārgākā naktsmītnē.
Vairāku cilvēku grupiņu varu nogādāt no / uz lidostu arī citos datumos. Tad iespējams izvēlēties citus lidojumu datumus laika periodā 8.-20.12. izņemot 11. un 18. decembri, kā arī iespējams dzīvot citos tuvumā esošos kūrortos, piemēram, Folgarida, Passo Tonale, Aprica, Andalo.

Ražotājs: Slēpošana
Modelis: Itālija
Izlaiduma gads: 2021
Stāvoklis: jaun.
Cena: 485 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 12.11.2021 14:45