Scorpena Miami-2 hidrotērpa galvenais mērķis ir aizsargāt cilvēka ķermeni no hipotermijas, atrodoties ūdenī. Pat vasaras apstākļos, peldoties siltā ūdenī, ķermenis izdala siltumu 25 reizes intensīvāk nekā gaisā. Tāpēc neoprēna hidrotērpa lietošana var samazināt siltuma zudumus un pagarināt ērtu uzturēšanos ūdenī. Hidrotērps novērš arī nelabvēlīgo ultravioleto staru iedarbību uz cilvēka ādu un ļauj izvairīties no nelieliem ievainojumiem (nonākot saskarsmē ar zemūdens akmeņiem, koraļļiem, medūzām utt. ) Tāpēc plānie monotērpi ir kļuvuši ļoti populāri starp cilvēkiem, kuri nodarbojas ar aktīvu atpūtu un dažādiem sporta veidiem ūdenī, vai vienkārši peldas uz ūdens.

Scorpena Miami-2 hidrotērps ir izgatavots no 3 mm neoprēna ar divpusēju auduma pārklājumu. Lai ūdenī izvairītos no peldētāju ķermeņa berzes aktīvo kustību laikā, visas tērpa vīles ir veidotas plakanas un drošības nolūkā vīles ir daudzslāņu. Lai atvieglotu uzvilkšanu, Scorpena Miami kostīms ir aprīkots ar rāvējslēdzēju, kas vertikāli iešūts muguras pusē. Šis izturīgais rāvējslēdzējs ar lieliem “zobiņiem” ir aprīkots ar blīvējošo ieliktni iekšpusē, lai samazinātu ūdens iekļūšanu zem tērpa. Slēdzene ir aprīkota ar garu oriģinālu Scorpena lenti, kas atvieglo rāvējslēdža aizvēršanu. Augšējais mīkstais vārsts Velcro nodrošina ciešu apkakles piegulēšanu pie kakla, kā arī nodrošina rāvējslēdža slīdņa nostiprināšanu aizvērtajā stāvoklī. Augšējā apkakles malā atrodas tā sauktā Aquastop – mīksta neoprēna manžete ar īpašu pārklājumu, lai neļautu ūdenim ieplūst gar kaklu hidrotērpa iekšpusē.

Kostīma pamatkrāsa ir veidota pragmatiskajās tumšajās krāsās, lai ķermenis izskatītos slaidāks. Krāsainie ieliktņi piešķir kostīmam spilgtumu un noskaņu. Un plānas kontrastējošas šuvju līnijas labvēlīgi izceļ jūsu figūru un piešķir individuālu stilu jūsu izskatam.
Veikals underwater Riga bauskas iela 184

Tips: Veikbords, Ūdensslēpes
Ražotājs: Aqualux
Stāvoklis: jaun.
Cena: 60 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:07.08.2020 10:06