Jūsu bērnam drīz svētki?

Uzdāviniet sev un saviem tuvajiem neaizmirstamu sapņu un burvības atmosfēru. Nosviniet savu īpašo dienu neatkārtojamā spēļu istabā Magic Palace. Spēļu īstaba ideāli piemērota bērniem 0 - 8 gadiem.

Neaizmirstamiem un košiem svētkiem, Magic Palace ir: Plašas telpas 140 kvm +/- 40 cilvēkiem; Ērta ēdamzona svinībām (galds pieaugušajiem, 16 vietas; galds bērniem, 16 vietas); Skaista un neaizmirstama pils, visa vecuma bērniem (šūpoles pašiem mazākajiem, lielās šūpoles - tīkls, zviedru siena, slidkalniņš, šķēršļu trase); Liela rotaļu daudzveidība lielajiem un pašiem mazākajiem (LEGO, gaisa hokejs, basketbols, rādio vadāmās mašīnītes, virtuvīte, futbola vārti ar mīkstajām bumbām, lelles, mīkstās rotaļlietas, robota dinozaurs un daudz kas cits); Mūsdienīga karaoke sistēma ar diviem mikrofoniem (Jūs un Jusu berni varēsiet paši likt jebkādu mūziku caur flesh vai Bluetooth); Baseins ar lielajām bumbām, 10m2; Vieta oriģinālām bildēm uz gaisa balona fona; Zona multfilmu skatīšanai.

Atsevišķa telpa mazuļu barošanai, ar pārtinamo galdu. Plaša un ērta virtuve ar ledusskapi, mikroviļņu krāsni, tējkannu. Uz vietas ir dzeramais ūdens "Venden", tēja, kafija, sāls, cukurs, vāzes, naži, šķiltava.

Papildus pakalpojumi: animatori, profesionāls fotogrāfs, trauku noma, varam noformēt zāli ar hēlija baloniem.
Ekstra pakalpojumi: Cukura vate.

Gaidām Jūs ciemos. Mūms ir patīkamas cenas un no bērnu skaita nav atkarīgas. Zvaniet un rezervējiet datumu un laiku labākajiem svētkiem Jūsu bērnam.

Pasākuma nosaukums: Magic Palace
Vieta: Magic Palace
Cena: 35 €
Tālrunis: (+371)29-50-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:26.01.2020 19:24