Atpūtas Kompleks Ieviņas Murjāņos, 30 km no Rīgas, laba vieta atpūtai, kāzām, jubilejām, sporta spēlēm, korporatīviem pasākumiem, semināriem.
Viesu nams;
Banketa zāle 60 personām, klājam galdus.
Kamīnzāle
Biljarda zāle, novusa zāle.
Naktsmītnei astoņas istabas 38-40 cilvēkiem.
Sauna ar baseinu.
Virtuvi, kur gatavojam ēdienus, nepieciešmības gadījumā iespējams iznomāt.
MiniGolfa Parks ar 18 betona standarta celiņiem, labiekārtotu nojumi piknikam, spēle ar inventāra īri 2.0EUR/aplis pieaugušiem, bērniem 1.0EUR. apļu skaits neierobžots, viesu nama klientiem viena apļa spēle par brīvu, nojumes īre piknikam un minigolfa inventāru sākot no 10EUR/st atk. no cilv. sk. Minigolfu interesanti spēlēt sacensību veidā, pierakstot punktus, ko var darīt jau spēlējot divatā, interesantas ir pāru spēles. Katru gadu notiek kausu un medaļu izcīņas pavasara un rudens posmi.
Minigolfa parks-pateicīga vieta, kur sarīkot sporta sacensības, kausu un medaļu izcīņu betona un eternita veida celiņos, gan korporatīviem, gan ģimeņu pasākumiem, kausus un medaļas sagādāsim.
Ļoti labs PeintbolLāzertaga Parks''Ieviņas'', 5ha platībā ar atšķirīgiem, ļoti interesantiem pieciem spēļu laukumiem, vienlaicīgi var spēlēt 3 komandas, četras nojumes atpūtai un piknikam. Peintbola spēle ar spēles apkalpošanu un vadīšanu un 100 lodītēm-6.5-7.0EUR atk. no cilv. sk. nojumes piknikam bez maksas.
Lāzertags vai lāzera peintbols, piemērots bērnu jubilejās, meiteņu ballītēs vai korporatīvos pasākumos, kur pārsvarā ir sievietes
Lāzertagas-viena stunda spēles ar aprīkojumu un spēles vadīšanu 8.0eur/clv. nākamā stunda 2.0eur. cena, ja spēlētāju skaits ir vismaz 10 cilvēki.
Viesu nama kompleksa īre uz brīvdienām sākot no 185eur. uz darba dienām lētāk, cena atkarīga no cilvēku skaita. Sīkāka inf. pa tālr, jeb mājas lapā.

Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Sējas nov. [Karte]
Cena: 11 €/st.


Tālrunis: (+371)26-49-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons, Sējas nov.
Adrese:Ieviņas

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.10.2019 10:14