Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai.
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies 30 km. noRīgas "Murjāņos", 10min. gājienā no sab. transporta pieturas, Murjāņu sporta internatskola. Viesu nama īre uz brīvdienām sākot no 190€, atkarībā no cilv. sk. darba dienās atlaide.
1. Sauna ar baseinu 2, 5 x 5, 5 m
2. Banketa zāle, pie galdiem 60 cilv. klājam galdus.
3. Kamīnzāle
4. Biljarda, novusa zāles.
5. 2. stāvā istabiņas gulēšanai -34-38 cilvēkiem
6. Klājam galdus
7. Atkarībā no noslogojuma, iespējams izīrēt virtuvi
8. Vasarā ir telts vietas
9. Divi labiekārtoti dīķi, viens bērniem, var makšķerēt.
10. Liela vasaras nojume līdz 100 cilvēkiem
12. Strītbola laukums
13. Volejbola laukums
14. Futbola laukums, petanks.
15. Labiekārtots mini golfa laukums ar 18 betona standarta celiņiem.
Katru gadu notiek divi čempionāti- MiniGolfa parka''IEVIŅAS''kausu izcīņas, izmēģināt veiksmi var vissi spēlēt gribētāji, iepriekš piesakoties.
MiniGolfa spēle 2.0eur. bērniem 1.0eur. apļu skaits neierobežots, viesunama klientiem 1. aplis bezmaksas. Interesanti spēlēt sacensību veidā, rakstot punktus par katru celiņu, celiņam atvēlēti 7 sitieni, otrs variants skaitīt uzvarētos celiņus.
Minigolfa parks-pateicīga vieta, kur sarīkot sacensības, iekļaujot pikniku, korporatīviem, un pasākumiem ģimenes vai draugu pulkā, vajadzības gadījumā medaļas un kausus sagādāsim, arī spēles varam novadīt, izcīnot firmas kausu miniGolfā.
16. Labākais peintbolLāzertaga parks ''Ieviņas''ar pieciem interesantiem laukumiem, četrām nojumēm un lielu dīķi, kur vasarā pēc spēles var izpeldēties un pamakšķerēt. Spēles laikā atkarībā no spēles ilguma, izspēlē līdz 16 spēles variantiem komandām rotējot pa laukumiem, vienlaicīgi var spēlēt 70 spēlētāji. Sākuma komplekts ar simts lodītēm6.5eur - 7.0eur. atkarībā no spēlētāju skaita.
Lāzertags vai lāzera peintbols, viena stunda spēles-8.0eur/cilv, nākamā stunda-1.5eur/cilv. ja spēlētāju skaits ir vismaz 8 cilv.
Sīkāka inf. pa tālr.

Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Sējas nov. [Karte]
Cena: 11 €/st.


Tālrunis: (+371)26-49-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons, Sējas nov.
Adrese:Ieviņas

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:11.09.2019 10:46