Jaunā Gada Mozaīka - Portugāle.
Ceļojuma cena 1134 Eur.
Izlidošana no Rīgas 27.12. uz 7 naktīm.
Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdiens pēc programmas, rokas bagāža līdz 8 kg.

1. diena
Ierašanās Lisabonā. Sagaidīšana lidostā.
Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Numurā Jūs gaidīs kompliments no firmas.

2. diena
Brokastis.
Lisabona - satriecoša pilsēta, par ko Jūs varēsiet pārliecināties paši. Apskatīsim pašus nozīmīgākos apskates objektus: Avenida da Liberdade - plašs bulvāris ar apstādījumiem, Alfama - vēsturisks rajons, kas piedzīvojis katastrofisku zemestrīci 1755. gadā, Belena rajons - cieši saistīts ar vēsturiskiem atklājumiem. Tieši no šejienes devušies ceļā savos atklājumos Henrihs Jūrasbraucējs, Fernans Magelāns, Vasko DeGamma, tāpat šeit ir bijis arī Kristofers Kolumbs. Apskatīsies XVI gadsimta pieminekli, Belenas torni. Valensijas tornis Lisabonai ir tāds pats simbols, kā Eifeļa tornis Parīzei. Nobaudīsim slavenās Lisabonas kūkas ar pašu aromātiskāko portugāļu kafiju (dāvana no firmas).
Pusdienas ar dzērieniem
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.

3. diena
Brokastis viesnīcā.
Šodien dosimies uz Portugāles dienvidu provinci - Setubali. Šī pilsēta ir provinces sirds, trešā lielākā zvejnieku osta valstī. No sākuma pārbrauksim pašu augstāko tiltu Portugālē un dosimies uz Kristus statuju. Pēc tam ielūkosimies viduslaiku cietoksnī, kam apkārt apvijas okeāns. Varēsiet aplūkot pasakainus skatus. Tālāk dosimies uz Arrabidas nacionālo parku, kas pazīstams ar satriecošām ainavām no kalnu virsotnēm līdz okeāna plašumiem. Iepazīsimies ar vīnu darītavu vēsturi un degustēsim Muskatvīnus. Nobeigumā tiks piedāvāta dažādu zivju un jūras velšu degustācija ar dzērieniem. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brīva diena atpūtai pie okeāna.
Laika apstākļi šajā laikā pārsvarā ir labi atpūtai.
Otrs variants ir doties izbraucienā uz Lisabonu. Pus stundas laikā jau būsiet Lisabonas centrā.

5. diena
Brokastis. Šodien ir īpaša diena. Jo Jaunā gada gaidās nokļūsiet Zemes malā ar neaizmirstamiem iespaidiem.
Dosimies gar okeānu pa Lisabonas Rivjēru, apstāsimies Velna rīklē, ar ko saistītas daudz leģendas un noslēpumi. Kabo deRoka rags - pats tālākais Eiropas rietumu punkts. Šeit beidzas Eiropa, pēkšņi, starp klintīm un Atlantijas vēju brāzmām. Sajutīsiet šīs vietas enerģiju.
Dāvanā no firmas saņemsiet "Apliecinājumu par Zemes gala apmeklējumu 31.12.18".
Apmeklēsim vienu no romantiskākajām vietām Sintrā - Kinta daRegaleira pili. Ārsts Karvaljo Monteira, kam bija liela ģimenes bagātība, iegādājas šo pili XIX gadsimtā un vēlējās izveidot šeit vietu, kur varētu savākt lietas, kas atspoguļotu viņa intereses un masonu filozofiju. Četru hektāru lielajā īpašumā apkārt pilij viņš izveidoja dažādas noslēpumainas celtnes, kurās atspoguļoti simboli no masoniem, alķīmijas un templiešiem. Teritorijā ir arī parks ar ezeriem, grotām, akām, soliņiem. Šis parks sākumā tika plānots kā Paradīzes dārzs, tāpēc šeit tiek ievesti dažādi eksotiski augi.
Atgriešanās viesnīcā. Gatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.
Iespējams iegādāties vakariņas viesnīcas restorānā.
Sagaidiet Jauno gadu kā portugāļi - dejojot un līksmojot pilsētas ielās, pie okeāna un baudot svētku salūtu.

6. diena
Vēlās brokastis viesnīcā. Brīva diena
Vakarā, pēc izvēles, papildus ekskursija.
19:00 - Naksnīgā Lisabona, ekskursijas nobeigumā Fadu (tradicionālā mūzika) ar vakariņām.
Apskatīsim naksnīgo Lisabonu, interesantu tiltu, māju apgaismojumu, Ziemassvētku eglīti. Dosimies uz skatu laukumu, no kura apskatīsim pilsētas gaismas. Pēc ekskursijas baudīsim Fadu priekšnesumu ar gardām vakariņām. Atgriešanā viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Obiduša - dzīvīga pilsētiņa, kurai ir arī neoficiāls nosaukums, "līgavu pilsēta". Senos laikos uz šejieni bieži devās portugāļu karaļi, lai pavadītu medusmēnesi. Pastaigāsimies pa veclaicīgajām ieliņām. Dāvanā - degustēsim ķiršu liķieri no šokolādes glāzītēm.
Batalija - Abatija vai Santa Maria DaVitoria, ir viens no iespaidīgākajiem gotikas šedevriem Eiropā, UNESCO piemineklis. Pusdienas nacionālā restorānā ar dzērieniem.
Alkobasa - Nosaukta no divu upju nosaukumiem, Alcoa un Baca. Šī pilsēta patstāvīgi piesaista romantiķus un iemīlējušos pārus, jo tieši šeit viduslaiku abatijā apglabāti Pedro I un Ines DeKaštru. Šo nelaimīgi pazīstamo karalisko pāri bieži dēvē par portugāļu Romeo un Džulietu.
Tomara - "Šeit katrs akmens elpo vēsturi". Šeit saglabājusies vienīgā grandiozā templiešu celtne. Leģenda vēsta, ka tieši šeit noslēpts galvenais ordeņa dārgums - "Svētais Grāls"

8. diena
Brokastis. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu.

Ceļojuma mērķis: Ekskursija
Vieta: Portugāle
Datums: 27.12.19
Dienas: 8
Viesnīcas nosaukums, *: Roma 3*
Transports: Lidmašīna
Tūrisma aģentūras nosaukums: Antario
Cena: 1 134 €
Tālrunis: (+371)20-08-***
Tālrunis: (+371)67-28-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:E.Birznieka - Upīša 16
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:ANTARIO

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.10.2019 09:09