Braucieni uz Polijas tirgu notiek katru piektdienu.
Braucienu rezervāciju lūdzam veikt savlaicigi.

Iepērcies izdevīgi. Nepalaid garām vērtīgu informāciju - kur šobrīd vari iepirkties izdevīgāk un lētāk.
Ar jauku tūrisma klases autobusu piedāvājam doties uz Poliju pēc praktiskām un sadzīvē noderīgām lietām(lieli bagāžas nodalījumi jūsu pirkumiem-saprāta robežās).
Piedāvājam katru piektdienu regulārus braucienus uz Polijas tirgu( Belastokā). Apmeklēsim arī lielākos tirdzniecības lielveikalus kur jūs varēsiet veikt visus vajadzīgos pirkumus.
Belastokas tirgū atradīsiet tādas preces, kā(Apģērbu ikdienai un svētkiem, plašu somu un apavu piedāvājumu, preces mājai un dārzam, traukus, pārtiku, mēbeles, aizkarus, kosmētiku, elektropreces, liels piedāvājumu klāsts bērnu precēm, saimniecības preces)un daudz interesantu, noderīgu lietu.
Ietaupi naudu, iepērkoties Polijas lielveikalos kur ir izdevīgas cenas un preces ar atlaidēm.
Lielveikals Auchan piedāvā visas preces par supercenām(Ērtus un modernus dabīgās ādas apavus-veikals Deichmann -vācu kvalitāte, bērnu apavus –veikals Bartek, apģērbi bērniem-veikals Coccodrillo) saglabājot labo kvalitāti. Apmeklē Polijas tirgu un lielveikalus un izvēlies preces, kas patīk visvairāk. Apmeklē arī Auchan mājas lapu tajā tu atradīsi daudz interesantu piedāvājumu. Braucieni notiek katru piektdienu. Pieteikties braucienam lūdzam savlaicīgi. Bērniem varēsiet iegādāties tādas lietas, kā piemēram(Ratiņus, autosēdeklīšus, pamperus, bērnu pārtiku, rotaļlietas). Tirgū atradīsiet visu nepieciešamo -makšķerēšanas priekiem.
Pērciet jaunas preces nepārmaksājot.

Pastāv iespēja individuāli apmeklēt arī citus lielveikalus.

Autobus brauc sekojošā virzienā Rīga-Ķekava-Iecava-Ba uska-pa ceļam iespējams pievienoties norādītajā ceļa posmā.
Norādītais laiks var mainīties sakarā ar meteoroloģiskiem laika apstākļiem, neparedzētas situācijas uz ceļa vai citiem faktoriem. Papildus informācija un pieteikšanās braucienam pa zemāk norādīto telefonu.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu,
Transporta un ceļa izdevumi,
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Atpūties no ikdienas steigas un ļaujies mazam piedzīvojumam.

Ceļojuma mērķis: Iepirkšanās tūrs
Vieta: Belostoka
Datums: 27.03.20
Dienas: 1
Viesnīcas nosaukums, *: Nav 5+
Transports: Autobus
Cena: 25 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:11.03.2020 14:14