Piedāvājam atpūtu klusā meža ielokā, izbaudīt mieru un klusumu, mājīgā ēkā ar lielu terasi. Pirmajā stāvā atrodas divas atpūtas-guļamtelpas ar virtuvi, divas dušas, divas tualetes, TV, gāzes plītis. Mājas otrajā stāvā atrodas 2 divvietīgie numuriņi ar dušu un tualeti. Istabas ir ērti iekārtotas jaukai atpūtai no 2 līdz 8 personām.
Otrajā ēkā, viesību zāle ar garo galdu 25 cilvēkiem un krēsliem ( plīts, tējkanna, kafijas automāts, ledusskapis, trauki, glāzes, kā arī pieejama audio iekārta, kā arī otrais stāvs ar gulēšanu, ap 7 vietām, WC. ).

Vasaras sezonā ikvienam ir iespēja pie mums makšķerēt, pavadīt atvaļinājumu klusā vietā, piedāvājam telts vietas, vieta piknikam.
Jaunajā gadā un Līgo svētkos cena pēc vienošanās.
Iespējama nakšņošana darba brigādēm, jo pirmajā stāvā atrodas viss nepieciešamais aprīkojums, lai pagatavotu gardas maltītes pirms un pēc darba dienas.
Sētā droši atstāt tehniku.

Vasarā un citos gadalaikos brīvdienu mājā var organizēt svinības, seminārus, kā arī nometnes – dažādām interešu grupām, veselīga dzīves veida piekritējiem, jogas, u. c. , kad ir nepieciešama neformāla gaisotne. Plašajā piemājas zāļajā zonā iespējams uzsliet līdzpaņemtās teltis, sakurināt ugunskuru un izvārīt gardu zupu lielajā čuguna katlā, lai baudītu zvaigžņotos vakarus vai vienkārši parunātos draugu lokā.
Aktīvās atpūtas cienītājiem iespēja ar velosipēdiem doties izbraukumā pa izplānotajiem tuvākās apkārtnes velomaršrutiem. Izbraukt ar airu laivu pa Ildzes ezeru, ezers 200 metri attālumā pa izbūvētu koka pastaigu taku.
Cena no cilvēka 21 eiro.

Atrašanās vieta: Saldus un raj., Saldus [Karte]
Nosaukums: Renči
Cena: 21 €/dienā


Tālrunis: (+371)29-23-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Saldus un raj., Saldus

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.12.2019 20:39