Viesu nams Ieviņas, laba vieta atpūtai un svinībām, t. sk. kāzas, jubilejas, seminārus, korporatīvos, atpūtas un sporta pasākumus, izmantojot ļoti labo un interesanto Peintbollāzertaga Parku un MiniGolfa Parku, atrodamies 30km no Rīgas, Murjāņos, skaistā vietā, meža ielokā, uzkalniņā. Pirmajā stāvā ir banketzāle 60 pers. kamīnzāle, biljarda un novusa zāles, sauna ar baseinu, ģērbtuvēm, galdu ar soliem kur pasēdēt un atspirdzināties. Otrajā stāvā naktsmītnei 8 istabas 34-38 pers. un jaunlaulāto apartamenti. Ir iespēja izmantot virtuvi un iznomāt traukus. Klājam galdus. Ziemā ir iespēja zem nojumes cept šašliku. Vasarai ir liela nojume 100 cilvēkiem. Sporta laukumi-futbola, volejbola, strīdbola, galda teniss, petanks. Minigolfa Parks ar 18 betona celiņiem, soliņiem un nojumi piknikam. 4. 5ha liels PeintbolLāzertaga Parks ar 5. labiem laukumiem un četrām nojumēm piknikam un simtgadīgiem kokiem. Varam palīdzēt sarīkot sporta spēles līdz 150 cilvēkiem ar ēdināšanu. Viesu nama īre sākot ar 190€, atkarībā no cilvēku skaita.
Peintbola spēles sākuma komplekts ar 100 bumbiņām-7eur/cilv. ja vairāk par 10 spēlētājiem-6. 5eur/cilv. nojumes piknikam ar mangali par brīvu.
Lāzertags vai lāzera peintbols-viena stunda spēle, ar spēles vadīšanu un inventāru maksā-8.0eur/cilv. nākamā stunda-1.5eur/cilv. cilvēku skaitam ir jābūt vismaz desmit.
Minigolfs-tā ir spēle jebkuram vecumam, pateicīga vieta, kur noorganizēt pašiem savu čempionātu minigolfā, vajadzības gadījumā tiesnesis būs un arī medaļas un kausus varam sagādāt.
Minigolfa spēle-2.0eur. bērniem 1.0eur. apļu skaits neierobežots, minigolfa parka nojumes īre piknikam ar spēles inventāru un mangali sākot no 12eur/st atkarībā no cilv. skaita. Minigolfa spēles aplis viesu nama klientiem par brīvu.
Mnigolfu interesanti spēlēt sacensību veidā, rakstot ar cik sitieniem iziet apli, katram celiņam atvēlēti 7 sitieni, ja neiesit raksta 8. punktus, iziet ar 50 -60 punktiem ir labs rezultāts, otrs variants sadalīties pa divi un skaita uzvaras celiņos, veiksmīgu spēli.
Katru vasaru tiek izspēlēti divi čempionāti minigolfā amatieriem, skatīties mājas lapā, piedalīties var vissi spēlēt gribētāji, iepriekš piesakoties.

Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Sējas nov. [Karte]
Nosaukums: Ieviņas atpūtas kompleks
Cena: 11 €/st.


Tālrunis: (+371)26-49-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons, Sējas nov.
Adrese:Ieviņas

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.11.2019 11:16