Viesu nams Ieviņas ar banketa zāli 60 viesiem, klājam galdus, kamīnzāli, biljarda, novusa zāli, sauna ar baseinu, istabiņas naktsmīnei aptuveni 34-38 cilv. virtuve, kur gatavojam ēdienus, Minigolfa Parks, Peintbolāzertaga Parks, sporta laukumi-volejbols, futbols, strītbols, petanks, galda teniss, dīķis, kur vasarā nopeldēties un pamakšķerēt, nojumes ar galdiem un mangali piknikam-tas viss Atpūtas kompleksā''Ieviņas''. Pateicīga vieta sporta spēlēm, korporatīvajiem pasākumiem, semināriem, kāzām un jubilejām.
Minigolfa Parkā ir 18 betonēti standarta celiņi, soliņi, labiekārtota nojume piknikam-jubileju un pasākumu nosvinēšanai pie dabas, uzspēlējot minigolfu. Minigolfa inventārs un neierobežota laika spēle 2.0eur, bērniem-1.0eur, minigolfa inventāra, nojumes, muzikas centra un grila īre no 12eur/st. atkarībā no cilvēku skaita. Viena apļa spēle, atkarībā no prasmes, ilgst no0.5st līdz 1. 5st. Interesanti spēlēt sarīkojot savā starpā sacensības, kurš ar mazāk punktiem iziet apli, 50 punkti ir labs rezultāds, ar42 ir cerība tikt Latvijas čempionāta posma trijniekā, otrs variants ir skaitīt uzvarētos celiņus, veiksmi spēlei.
Viesu nama klientiem 1 aplis bonusā.
Katru vasaru notiek divi, miniGolfa parka''Ieviņas''atklā tie kausu izcīņas turnīri miniGolfā, kā arī Latvijas čempionāta posms, aicināti vissi miniGolferi piedalīties, sīkāka inf. mājas lapā.
Minigolfa parks-pateicīga vieta, kur sarīkot sporta korporatīvās sacensības kausu un medaļu izcīņai, kā arī ģimenes pasākumiem, medaļas un kausus sagādāsim.
Labākais peintbola-lāzertaga parks''Ieviņas'' 5ha platībā ar pieciem dažādiem interesantiem laukumiem, ieskaitot Sicilijas 50. gadu ielas kvartālu, kur saimnieko mafija, kura policijai jāuzvar.
Peintbola spēles sākuma komplekts ar 100 bumbiņām spēlētajam maksā 7eur, ja vairāk par 12 spēlētājiem-6. 5eur.
Lāzertags vai lāzera peintbols, piemērots visiem, kā bērniem, tā pieaugušajiem, iecienīts bērnu jubilejās, meiteņu ballītēs kā arī sieviešu kolektīvos. Lāzertagam ziemas cenu piedāvājums- viena stunda lāzertaga spēle ar aprīkojumu un spēles vadīšanu 8.0eur/cilv. nākošā stunda 1.5eur/cilv.
Viesu nama īre uz brīvdienām sākot no 200eur, atk. no cilv. skaita, klājam galdus.
Ir liela labiekārtota vasaras nojume, priekš apm. 100-120 cilv. dejām vai lai uzklātu galdus. Klājam galdus.
Sīkāka inf. mājas lapā vai zvanot pa tālr.

Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Sējas nov. [Karte]
Nosaukums: Ieviņas atpūtas kompleks
Cena: 11 €/st.


Tālrunis: (+371)26-49-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons, Sējas nov.
Adrese:Ieviņas

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:10.09.2019 10:37