Brīvdienu māja

Viesiem piedāvājam ērtu atpūtu mājīgā ēkā ar lielu terasi. Pirmajā stāvā atrodas pirts, atpūtas telpa, duša, tualete, viesību zāle ar galdu un krēsliem (elektriskā plīts, tējkanna, ledusskapis, kā arī pieejama audio iekārta, TV, karaokes iekārta. , ).
Otrajā stāvā atrodas 2 plašas atpūtas telpas, kā arī 2 divvietīgie numuriņi ar dušu un tualeti. Istabas ir ērti iekārtotas jaukai atpūtai no 2 līdz 8 personām, kā arī svinēt jubilejas līdz 25 personām.

Vasaras sezonā ikvienam ir iespēja pie mums makšķerēt, organizēt sporta spēles, pavadīt atvaļinājumu klusā vietā, piedāvājam telts vietas, vietu piknikam. Atrodamies tikai 6km no Lielupes peldētavas.

Iespējama nakšņošanas un ēdināšanas pakalpojums darba brigādēm, jo pirmajā stāvā atrodas viss nepieciešamais aprīkojums, lai pagatavotu gardas maltītes pirms un pēc darba dienas.
Sētā droši atstāt tehniku.

Vasarā brīvdienu mājā var organizēt svinības, seminārus, kā arī nometnes – dažādām interešu grupām – pirtniekiem, veselīga dzīves veida piekritējiem, jogas, u. c. , kad ir nepieciešama neformāla gaisotne. Plašajā piemājas zāļajā zonā iespējams uzsliet līdzpaņemtās teltis, sakurināt ugunskuru un izvārīt gardu zupu lielajā čuguna katlā, lai baudītu zvaigžņotos vakarus vai vienkārši parunātos draugu lokā.
Aktīvās atpūtas cienītājiem iespēja ar velosipēdiem doties izbraukumā pa izplānotajiem tuvākās apkārtnes velomaršrutiem.

Pirtsmīļiem piedāvājam sertificēta pirtnieka pakalpojumu - pirts procedūras pēc latviešu tradīcijām, sertificēta masiera pakalpojumus, kā arī iespēju izīrēt pirti pirts procedūru baudīšanai.

Sertificēta pirtnieka pakalpojumi - 40-60 EUR pēc vienošanās, atkarībā no pirts procedūras ilguma.
Sertificēta masiera pakalpojumi 12- 45 EUR, piedāvājumā, klasiskā, šokolādes, medus, aroma masāžas.

Īres maksa 250 eiro par 2 dienām, laiks nav ierobežots.
Zvani, lai vari jauki atpūsties un pavadīt laiku draugu vai radu pulkā.

Atrašanās vieta: Jelgava un raj., Jaunsvirlaukas pag. [Karte]
Nosaukums: Brīvdienu māja
Cena: 250 €/dienā


Tālrunis: (+371)29-18-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Jelgava un raj., Jaunsvirlaukas pag.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.11.2019 16:33