Veikals pārdod jaunus skrāpējamo kāršu albūmus (scratch cards) (10766).

"Garlaicības noņēmējs" - šī neuzkrītošā skrāpēšanas spēle būs lieliski piemērota gariem braucieniem ar automašīnu vai citu transporta līdzekli un gaidot, piemēram, uz vizīti pie ārsta. Tas lieliski piesaistīs katra mazuļa uzmanību un liks laikam ritēt daudz ātrāk.

Rosina iztēli - komplekts ir ļoti radoša rotaļlieta, ar kuru praktiski nav nekādu ierobežojumu - var "uzzīmēt" jebkādus zīmējumus. Tas ir ne tikai atraktīvs laika pavadīšanas veids, bet arī ietekmē bērna intelektuālo attīstību un roku-acu koordināciju. Zīmējumu veidošana attīsta radošumu un rosina telpisko iztēli. Mazais bērns trenē koncentrēšanos un roku veiklību.

Irbulis - komplektā ietilpst īpašs koka irbulis, kas ir drošs bērnam. Tam ir racionalizētas formas, pateicoties kurām tas nevar griezt vai saskrāpēt.

Aizņem maz vietas – jūsu bērns var paņemt šo mazo piezīmju grāmatiņu jebkur, uz bērnudārzu vai ceļojumā. Iederēsies jebkurā mugursomā un somā.

Specifikācija:

- materiāls: plastmasa/papīrs;
- lapu skaits: 10
- izmēri (augstums / platums): 20 / 14cm;
- svars: 0, 10 kg;

Pieejamās krāsas:

- rozā
- zils

Veikalā Champion Bike atradīsiet daudz labas kvalitātes preces Jums un jūsu ģimenei.

Garantija uz precēm.

Serviss, Līzings uz vietas, rezerves daļas, remonts, piegāde.

Cena NORADīTA AR PVN.

Gaidam jūs mūsu veikalā, kurš atrodas Rīgā, Venstpils iela 65B. Veikals strādā no otrdienas līdz sestdienai, 9:00 - 18:00. Svētdiena un pirmdiena - brīvdienas. Laipni lūdzam.

Mēs arī varam piegādāt preces jebkurā Latvijas pilsētā vai priekšpilsētā.

Kā arī Daugavpilī gaidām jūs Cietokšņa ielā 60, tirdzniecības centrā "Dittona nams" tirdzniecības vietā nr:156. Strādājam bez brīvdienām no 9:00 - 16:30. Laipni lūdzam.

Nosaukums: Skrāpējamo kāršu albūms
Stāvoklis: jaun.
Cena: 2.50 €
Tālrunis: (+371)27-00-***
Tālrunis: (+371)29-62-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:Riga - Venstpils iela 65B un Daugavpils - Cietokšņa iela 60

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 27.01.2023 08:24