Pārdošanā 2 istabu dzīvoklis zaļā, klusā vietā Cēsu pilsētas centra Tuvumā.

Dzīvokļa plānojuma apraksts:
- caurstaigājama istaba;
- izolēta istaba;
- atsevišķa virtuve.

Malkas apkure, komunālie maksājumi 27, 50 EUR/mēn. + maksājums par ūdeni, elektrību atbilstoši patērētajam daudzumam + malkas apkures izdevumi. Dzīvoklis reģistrēts kā atsevišķs dzīvokļa īpašums, zeme ir īpašumā. Nekustamā īpašuma nodoklis 28 EUR/gadā. Ēku apsaimnieko SIA CDzP.

Dzīvoklis atrodas pamatīgā pirmskara ēkā ar biezām mūra sienām, kas vasarā uztur patīkamu vēsumu un ziemā iztur lielus salus un aukstus vējus.

Lietošanā slēdzama pagrabtelpa mantu uzglabāšanai. Pie mājas (zem dzīvokļa logiem) pieejams savs malkas šķūnis un zaļā zona. Pie mājas pieejama autostāvvieta.

Blakus pieejama Cēsu 1. pamatskola un sabiedriskā transporta pietura. 500 metru attālumā vecpilsēta ar plašo restorānu, kafejnīcu un atpūtas vietu klāstu. Ērta apkārtējā infrastruktūra, ātri sasniedzami visi ikdienā nepieciešamie objekti - veikali, pakomāti, ārsti utt. Tuvumā ir pieejama autobusa pietura.

Zvaniet, rakstiet (SMS, Whatsapp, E-mail), lai noskaidrotu sīkāku informāciju.
Продаётся 2-комнатная квартира в зелёном и тихом месте недалеко от центра города Цесис.

Описание планировки квартиры:
- проходная комната;
- изолированная комната;
- отдельная кухня.

Печное отопление. Коммунальные платежи - 27, 50 EUR/мес. + оплата воды и электричества по фактическому потреблению + расходы на дровяное отопление. Квартира зарегистрирована как отдельная квартирная собственность, земля находится в собственности. Налог на недвижимость - 28 EUR/год. Дом обслуживает SIA CDzP.

Квартира расположена в прочном довоенном доме с толстыми кирпичными стенами, которые сохраняют приятную прохладу летом и защищают от сильных морозов и холодных ветров зимой.

В пользовании имеется закрывающаяся подвальная кладовая для хранения вещей. Возле дома (под окнами квартиры) расположен собственный дровяной сарай и зелёная зона. Рядом с домом доступна парковка.

Рядом находятся Cēsu 1. pamatskola и остановка общественного транспорта. В 500 метрах расположена старая часть города с широким выбором ресторанов, кафе и мест отдыха. Удобная инфраструктура района обеспечивает быстрый доступ ко всем необходимым объектам повседневной жизни - магазинам, пакоматам, врачам и другим услугам. Поблизости также находится автобусная остановка.

Звоните, пишите (SMS, Whatsapp, E-mail), чтобы узнать подробности.
 
 
A 2-room apartment in a green and quiet location near the center of Cēsis is for sale.

Apartment layout description:
- walk-through room;
- isolated room;
- separate kitchen.

Wood-burning heating. Utility costs are 27.50 EUR/month + payments for water and electricity according to consumption + firewood heating expenses. The apartment is registered as a separate apartment property, and the land is owned. Property tax - 28 EUR/year. The building is managed by SIA CDzP.

The apartment is located in a solid pre-war building with thick masonry walls that maintain a pleasant cool temperature during summer and withstand severe frost and cold winds during winter.

A lockable basement storage room is available for use. A private woodshed and green area are located next to the house directly below the apartment windows. Parking is available next to the building.

Cēsis Primary School No. 1 and a public transport stop are located nearby. The old town with a wide selection of restaurants, cafés, and recreation areas is only 500 meters away. Convenient surrounding infrastructure provides quick access to all essential daily services - shops, parcel lockers, medical services, and more. A bus stop is also located nearby.

Call or write (SMS, Whatsapp, E-mail) for more information.

Pilsēta, rajons: Cēsis un raj.
Pilsēta/pagasts: Cēsis
Iela: Gaujas iela 19 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 42 m²
Stāvs: 1/2
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 27 000 € (642.86 €/m²)

Tālrunis: (+371)20-02-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Cēsis un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 21.05.2026 10:43