Tiek pārdots dzīvoklis klusā un gleznainā vietā – Bīkstu pagasta Palejās, ar skaistu skatu un dīķi tieši blakus mājai – ideāli dabas un miera cienītājiem.
Šobrīd ir iespēja izvēlēties apkures veidu – malkas vai elektrisko
Dzīvoklī veikti būtiski remontdarbi:
– Pilnīgi jauna elektroinstalācija
– Jauna santehnika,
-šobrīd kanalizācija nav izbūvēta, bet to ir iespējams izdarīt kaimiņiem kopā vienojoties.
– Jauni PVC logi
Lieliska vieta dzīvošanai vai atpūtai – apkārtne ir zaļa, mierīga un ainaviska.
Vairāk informācijas pa tālruni.
RUS
Продаётся квартира в тихом и красивом месте в Палеяс Бикстского края, с прекрасным видом и прудом прямо рядом с домом идеальный вариант для любителей природы и спокойствия.
В данный момент есть возможность выбрать тип отопления дровяное или электрическое
В квартире выполнены важные ремонтные работы:
– Полностью новая электропроводка
– Новая сантехника
– Новые окна ПВХ
Отличное место для проживания или отдыха зелёная, спокойная и живописная окрестность.
Дополнительная информация по телефону
|
Pilsēta, rajons:
|
Dobele un raj.
|
|
Pilsēta/pagasts:
|
Bikstu pag.
|
|
Ciems:
|
Biksti
|
|
Iela:
|
Palejas 2 [Karte]
|
|
Istabas:
|
1
|
|
Platība:
|
35 m²
|
|
Stāvs:
|
2/2
|
|
Sērija:
|
Specpr.
|
|
Mājas tips:
|
Koka
|
|
Ērtības:
|
Parkošanas vieta
|
|
Cena:
|
6 999 € (199.97 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000