Moderns un elegants dzīvoklis prestižajā projektā Rakstnieku Nams, Dubultos – kāpu zonā.

Izbaudiet dzīvi vienā no pieprasītākajām Jūrmalas vietām – tikai dažu soļu attālumā no jūras, kur svaigs priežu un jūras gaiss kļūst par ikdienu. Šis īpašums apvieno komfortu, mieru un augstvērtīgu dzīves kvalitāti.

Galvenās priekšrocības:

Tikai ~100 m līdz jūras piekrastei
Augstie griesti un panorāmas logi, kas piepilda telpas ar dabisko gaismu
Klusa, zaļa un sakopta apkārtne
Slēgta, apsargāta un labiekārtota teritorija
Plašas terases un balkons atpūtai
Garāža 2 automašīnām
Lieliska atrašanās vieta – tuvumā kafejnīcas, restorāni, SPA kompleksi, tenisa klubi, jahtklubs un akvaparks. Tikai 5 minūšu brauciens līdz Dzintaru koncertzālei un Jomas ielai.

Dzīvokļa apraksts:
Dzīvoklis tiek piedāvāts ar balto apdari – lieliska iespēja izveidot interjeru pēc savas gaumes.

Platība:
Kopējā: 242 m²
Dzīvoklis: 200 m²
Garāža: 33 m²
Palīgtelpa: 8 m²

Plānojums:
1. stāvs: plaša viesistaba, virtuve, sanmezgls
2. stāvs: 3 guļamistabas, 2 sanmezgli, balkons, palīgtelpa

Ideāla izvēle tiem, kas novērtē mieru, jūras tuvumu un augstas kvalitātes dzīves telpu Jūrmalā.

Sazinieties, lai vienotos par apskati un sajustu šī īpašuma īpašo atmosfēru klātienē.

Īpašuma ID numurs: 67481
---

Modern and elegant apartment in the prestigious project Rakstnieku Nams, Dubulti – dune area.

Enjoy life in one of the most sought-after locations in Jūrmala, just a few steps from the sea, where fresh pine forest and seaside air become part of your everyday living. This property combines comfort, tranquility, and a high standard of living.

Key advantages:
Only ~100 m to the seashore
High ceilings and panoramic windows that fill the space with natural light
Quiet, green, and well-maintained surroundings
Gated, secure, and landscaped territory
Spacious terraces and a balcony for relaxation
Garage for 2 cars

Excellent location – nearby cafés, restaurants, SPA complexes, tennis clubs, a яхт club, and a water park. Only a 5-minute drive to Dzintari Concert Hall and Jomas Street.

Apartment description:
The apartment is offered with a white finish, giving you the perfect opportunity to design the interior according to your taste.

Area:
Total: 242 m²
Apartment: 200 m²
Garage: 33 m²
Utility room: 8 m²

Layout:
1st floor: spacious living room, kitchen, bathroom
2nd floor: 3 bedrooms, 2 bathrooms, balcony, utility room

An ideal choice for those who appreciate peace, proximity to the sea, and high-quality living space in Jūrmala.

Contact us to arrange a viewing and experience the unique atmosphere of this property in person.

Property ID number: 67481
---

Современная и элегантная квартира в престижном проекте Rakstnieku Nams в Дубултах в дюнной зоне.

Наслаждайтесь жизнью в одном из самых востребованных районов Юрмалы всего в нескольких шагах от моря, где свежий сосновый и морской воздух становится частью повседневной жизни. Эта недвижимость сочетает в себе комфорт, спокойствие и высокий уровень качества жизни.

Основные преимущества:

Всего ~100 м до морского побережья
Высокие потолки и панорамные окна, наполняющие помещения естественным светом
Тихая, зелёная и ухоженная территория
Закрытая, охраняемая и благоустроенная территория
Просторные террасы и балкон для отдыха
Гараж на 2 автомобиля
Отличное расположение рядом кафе, рестораны, SPA-комплексы, теннисные клубы, яхт-клуб и аквапарк. Всего 5 минут езды до концертного зала Дзинтари и улицы Йомас.

Описание квартиры:
Квартира предлагается с беловой отделкой отличная возможность создать интерьер по своему вкусу.

Площадь:
Общая площадь: 242 м²
Квартира: 200 м²
Гараж: 33 м²
Подсобное помещение: 8 м²

Планировка:
1-й этаж:
просторная гостиная, кухня, санузел

2-й этаж:
3 спальни, 2 санузла, балкон, подсобное помещение

Идеальный выбор для тех, кто ценит спокойствие, близость моря и высококачественное жильё в Юрмале.

Свяжитесь с нами, чтобы договориться о просмотре и лично почувствовать особую атмосферу этого объекта.

ID номер объекта: 45440.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Dubulti
Iela: Aspazijas 2 [Karte]
Istabas: 5
Platība: 242 m²
Stāvs: 2/2
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 690 000 € (2 851.24 €/m²)

Tālrunis: (+371)26-76-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Jūrmala

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 12.05.2026 12:56