For sale is an exclusive penthouse in a luxury fenced house on the first line in Jurmala in Dzintari in the heart of the resort town of Jurmala. Located in the dune zone - 50 m to the beach - with access to the Light House beach. The house is located a five-minute walk from the Dzintari concert hall, the famous Dzintaru Mezhapark, and Jomas Street.
Fenced territory 24-hour security/concierge lounge bar on the first floor for residents of the house and their guests (on the principle of hotel service (24-hour security and video surveillance, permanent technical duty, VIP service for lounge zone residents and a bar).
The inner territory of the complex around the perimeter is surrounded by a fence with lockable entrance gates. Access to the territory is carried out by means of chip cards with remote control. The largest and most well-kept garden on a fully landscaped area for residents only. Status neighbors.
This luxury apartment is located on the 7th floor and consists of an entrance hall, a spacious living room with dining room and kitchen area, 3 bedrooms and 3 bathrooms, and a dressing room. A magnificent, spacious terrace with a roof, equipped with a kitchen, a jacuzzi, and heating. Living area 181.6 m2 + 145m2 terrace.
The decoration of the apartment used exclusive branded home decoration and furniture. Finishing of the highest quality, thought out to the smallest detail. The apartment is equipped with the most modern equipment for a comfortable life.
The price includes two underground parking spaces.
More photos and the layout upon request.
.
Pārdošanai tiek piedāvāts ekskluzīvs penthouse apartamenti luksus iežogotā mājā, pirmajā līnijā no jūras - Jūrmalā Dzintaros, Jūrmalas kūrorta centrā. Atrodas kāpu zonā - 50 m attālumā no pludmales - ar piekļuvi Light House pludmalei. Māja atrodas piecu minūšu gājiena attālumā no Dzintaru koncertzāles, slavenās Dzintaru Mežaparkas un Jomas ielas.
Apsargāta teritorija diennakts apsardzes / konsjerža pakalpojumi, atpūtas bārs pirmajā stāvā mājas iedzīvotājiem un viņu viesiem (pēc viesnīcas apkalpošanas principa (diennakts apsardze un videonovērošana, pastāvīgs tehniskais pienākums, VIP pakalpojums atpūtas zona iedzīvotājiem un bārs)).
Kompleksa iekšējo teritoriju ap perimetru ieskauj žogs ar aizslēdzamiem ieejas vārtiem. Lielākais un labākais dārzs pilnībā labiekārtotā teritorijā tikai iedzīvotājiem. Status kaimiņi.
Dzīvoklis atrodas 7.stāvā un sastāv no koridora, lielas dzīvojamās istabas ar ēdamistabas un virtuves zonu, 3 guļamistabām un 3 sanmezgliem. Lieliskā plaša terase ar virtuvi, nojumi, mbelēm un džakuzi. Dzīvojamā platība 181, 6m2 + terase 145m2.
Dzīvokļa apdarē tiek izmantoti ekskluzīvi zīmola interjera priekšmeti un mēbeles. Dzīvoklis ir aprīkots ar modernu aprīkojumu, kas nodrošina ērtu dzīvi.
Cenā ietilpst divas vietas pazemes autostāvvietā.
.
Продаем уникальный пентхаус в элитном доме закрытого типа на первой линии в Юрмале в Дзинтари в дюнной зоне - 50 м до пляжа – свои калитки с выходом на пляж Light House в самом центре курортного города Юрмала.
Дом расположен в пяти минутах пешей прогулки от концертного зала Дзинтари, от известного парка Dzintaru Mezhapark и улицы Йомас. Огражденная территория круглосуточная охрана и консьерж лаундж бар на первом этаже для жителей дома и их гостей (по принципу гостиничного обслуживания (круглосуточная охрана и видеонаблюдение, постоянное техническое дежурство, VIP сервис для жильцов lounge zona и бар).
Внутренняя территория комплекса по всему периметру огорожена забором с закрывающимися въездными воротами и калитками. Доступ на территорию осуществляется посредством чиповых карт с дистанционным управлением. Самый большой и ухоженный сад на полностью благоустроенной территории только для жильцов дома. Статусные соседи.
Эта шикарная квартира расположена на 7 этаже и состоит из прихожей, просторной гостиной со столовой и кухонной зоной, 3 спален и 3 сан. узлов, гардеробной. Жилая площадь 181, 6м2, площадь террасы 145 м2.
Великолепная просторная терраса с навесом, оборудована кухней, джакузи и обогревом.
В отделке квартиры использовались эксклюзивные брендовые предметы интерьера и мебель. Отделка высочайшего качества, продуманная до мелочей. Квартира оснащена самым современным оборудованием для комфортной жизни. Квартира продажется со всей мебелью и техникой, полностью готовая для жизни.
В цену входят так же два места на подземной парковке, одно на наземной и кладовка.
|
Pilsēta:
|
Jūrmala
|
|
Rajons:
|
Dzintari
|
|
Iela:
|
Dzintaru prospekts 13/15 [Karte]
|
|
Istabas:
|
4
|
|
Platība:
|
327 m²
|
|
Stāvs:
|
7/8/lifts
|
|
Sērija:
|
Jaun.
|
|
Mājas tips:
|
Paneļu - ķieģeļu
|
|
Ērtības:
|
Terase, Parkošanas vieta
|
|
Cena:
|
1 390 000 € (4 250.76 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000