Pārdod Olaines centrā necaurstaigājamu 2 istabu dzīvokli - 50 m2, 103. sērija, saulains, gaišs, blakus bērnu laukumiņš, vieta automašīnai.

продается в центре Олайне, непробиваемая 2-комнатная квартира - 50 м2, серия 103, солнечная, светлая, рядом детская площадка, место для машины.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Olaine
Iela: Parka 10 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 50 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 44 950 € (899 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-20-***
Tālrunis: (+371)67-55-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons
Uzņēmums:2KMs SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 01.05.2026 09:06