Dzīvoklis dzīvojamā kompleksa Panorama Residence trešajā tornī.

Kompleksa apraksts:
- Mūsdienīgs dzīvojamais komplekss no 3 torņiem
- Slēgta un labiekārtota teritorija
- Energoefektivitātes klase A+
- Mūsdienīgas stikla fasādes ar panorāmas stiklojumu
- 4 ātrgaitas lifti
- Pazemes autostāvvieta
- Mūsdienīga ugunsdrošības sistēma (dūmu detektori un audio apziņošanas sistēma katrā dzīvoklī)

Dzīvokļa apraksts:
- Platība: 33, 3 m²
- Plānojums: koridors, virtuve apvienota ar viesistabu, vannas istaba
- Pilna apdare
- Stieptie (franču) griesti
- Lieli panorāmas logi ar alumīnija profilu un trīskāršām stikla paketēm
- Siltā grīda un elektriskais dvieļu žāvētājs sanitārajā mezglā
- Cena norādīta dzīvoklim bez mēbelēm un bez iebūvētas virtuves.

Papildus iespējams iegādāties:
- Pazemes autostāvvietas vietu
- Individuālu noliktavas telpu

Kompleksa teritorija:
- Kluss un zaļš iekšpagalms
- Bruģēti celiņi
- Mūsdienīgi bērnu rotaļu laukumi
- Tirdzniecības centrs kompleksa teritorijā ar tiešu piekļuvi caur pazemes autostāvvietu, kur pieejami:
- Restorāns
- Pārtikas veikals
- SPA salons
- Zobārstniecības klīnika
- Citi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi

Infrastruktūra:
- 15 minūšu brauciens līdz Rīgas centram
- 15 minūtes līdz kūrortpilsētai Jūrmalai
- 10 minūtes līdz lidostai
- 2 minūtes līdz tirdzniecības centram Spice

Ideāls līdzsvars starp dinamisku pilsētas dzīvi un mieru dabas tuvumā. Iespēja baudīt brīnišķīgus panorāmas skatus uz Rīgu, attīstītu infrastruktūru un komfortablu, mūsdienīgu dzīves vidi.

Ja Jūs interesē šis projekts, sazinieties ar mums ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un noorganizēsim apskati.

-

Квартира в третьей башне комплекса Panorama Residence.

Описание комплексе:
- Современный жилой комплекс из 3 башен
- Закрытая благоустроенная территория
- Класс энергоэффективности A+
- Современные стеклянные фасады с панорамным остеклением
- 4 скоростных лифта
- Подземная парковка
- Современная противопожарная система (датчики дыма и система аудиооповещения в каждой квартире)

Описание квартиры:
- Площадь: 33, 3 м2
- Планировка: коридор, кухня совмещенная с гостиной, cанузел
- Полная отделка
- Натяжные (французские) потолки
- Большие панорамные окна из алюминиевого профиля с трехслойными стеклопакетами
- Теплый пол и электрический полотенцесушитель в санузле
- Цена указана за квартиру без мебели и без встроенной кухни

Дополнительно можно приобрести:
- Подземное парковочное место
- Индивидуальную кладовую

Территория комплекса:
- Тихий зеленый внутренний двор
- Брусчатые дорожки
- Современные детские площадки
- Торговый центр на территории комплекса с прямым доступом через подземную парковку, где доступны:
- Ресторан
- Продуктовый магазин
- SPA-салон
- Стоматологическая клиника
- Другие сервисы для повседневной жизни

Инфраструктура:
- 15 минут езды до центра Риги
- 15 минут до курортного города Юрмалы
- 10 минут до аэропорта
- 2 минуты до торгового центра Spice

Идеальный баланс между бурлящей городской жизнью и спокойствием рядом с природой. С возможность наслаждаться удивительными панорамными видами на Ригу, развитой инфраструктурой и комфортной современной средой для жизни.

Если вас заинтересовал проект, свяжитесь с нами будем рады ответить на все вопросы и организовать просмотр.
-

Apartment in the third tower of the Panorama Residence complex.

Complex description:
- Modern residential complex consisting of 3 towers
- Gated and landscaped territory
- Energy efficiency class A+
- Modern glass facades with panoramic glazing
- 4 high-speed elevators
- Underground parking
- Modern fire safety system (smoke detectors and audio notification system in each apartment)

Apartment description:
- Area: 33.3 m²
- Layout: corridor, kitchen combined with living room, bathroom
- Full finishing
- Stretch (French-style) ceilings
- Large panoramic windows with aluminium frames and triple-glazed units
- Underfloor heating and electric towel rail in the bathroom
- The price is indicated for the apartment without furniture and without a built-in kitchen

Additionally available for purchase:
- Underground parking space
- Private storage room

Complex territory:
- Quiet green inner courtyard
- Paved walkways
- Modern children’s playgrounds
- Shopping centre within the complex with direct access through the underground parking, offering:
- Restaurant
- Grocery store
- SPA salon
- Dental clinic
- Other everyday services

Infrastructure:
- 15 minutes by car to Riga city centre
- 15 minutes to the resort town of Jūrmala
- 10 minutes to the airport
- 2 minutes to the Spice shopping centre

An ideal balance between vibrant city life and peaceful surroundings close to nature. An opportunity to enjoy stunning panoramic views of Riga, developed infrastructure, and a comfortable modern living environment.

If you are interested in the project, please contact us we will be happy to answer all your questions and arrange a viewing.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Āgenskalns
Iela: Lielirbes 15 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 33.30 m²
Stāvs: 3/30/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 90 000 € (2 702.70 €/m²)

Tālrunis: (+371)25-15-***
Tālrunis: (+371)27-32-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 12.05.2026 22:11