Tiek pārdots mūsdienīgs un dizainisks 2-ist. dzīvoklis pašā Centrā pretī Jaunajam Rīgas teātrim.
Papildus cenā iekļauta noliktavas telpa pagrabstāvā.
Dzīvoklis pilnībā mēbelēts ar kvalitatīvām mēbelēm un tehniku un nodrošināts ērtai dzīvošanai.
- viesistaba apvienota ar iebūvētu virtuvi un visu nepieciešamo sadzīves tehniku;
- plaša guļamistaba ar iebūvētu skapi;
- plaša vannas istaba un priekštelpa.
Atrodas pretī Jaunajam Rīgas teātrim, blakus kafejnīcas, restorāni, parki, lielveikali, sabiedriskais transports.

A modern and designer 2-bedroom apartment is for sale in the Center, opposite the New Riga Theater.
Additionally, the price includes storage space in a basement.
The apartment is fully furnished with quality furniture and appliances and is equipped for comfortable living.
- living room combined with a built-in kitchen and all necessary household appliances;
- spacious bedroom with built-in wardrobe;
- spacious bathroom and hallway.
Located opposite the New Riga Theater, next to cafes, restaurants, parks, supermarkets, and public transport.

Продаётся современная и дизайнерская 2-х комнатная квартира в самом Центре города, напротив Нового Рижского театра,
Кроме того, в цену входит кладовое помещение.
Квартира полностью меблирована качественной мебелью и бытовой техникой и оборудована для комфортного проживания.
- гостиная, совмещенная со встроенной кухней и всей необходимой бытовой техникой;
- просторная спальня со встроенным шкафом;
- просторная ванная комната и прихожая.
Расположен напротив Нового Рижского театра, рядом кафе, рестораны, парки, супермаркетами и остановками общественного транспорта.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Lāčplēša 24 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 30 m²
Stāvs: 2/5/lifts
Sērija: Renov.
Mājas tips: Mūra
Cena: 135 000 € (4 500 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-11-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Uzņēmums:SIA Premier Estate

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 06.05.2026 11:32