Tiek piedāvāts trīsistabu dzīvoklis, klusā pirmskara mājā pagalmā. Dzīvoklis pēc kapitālā remonta, tam ir visas nepieciešamās mēbeles un aprīkojums komfortai dzīvošanai. Viesistaba, virtuve un 2 guļamistabas. Slēgta ieeja kāpņu telpā. 1. maksājums: 1 mēnesis īre + 720 depozīts + 50% komisija (270).

Сдаётся просторная трехкомнатная квартира в тёплом тихом довоенном доме, который располагается во дворе. Квартира после капитально ремонта, имеет всю необходимую мебель и оборудование для комфортного проживания. Гостиная, кухня, 2 спальни, санузел. Закрытый вход в подъезд. Первый платеж: 1 месяц аренды + депозит 720 + комиссия 50% (270).

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Čaka 117 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 70 m²
Stāvs: 5/6
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 540 €/mēn. (7.71 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-54-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 14.05.2026 12:46