Rīga - Centrs
Сдается уютная небольшая квартира в центре Риги для одного человека. Низкие коммунальные платежи. 280 евро аренда+280 евро днпозит
Pilsēta:
Rīga
Rajons:
centrs
Iela:
Čaka 89
[
Karte
]
Istabas:
1
Platība:
19 m²
Stāvs:
3/3
Sērija:
Renov.
Mājas tips:
Paneļu - ķieģeļu
Cena:
280 €/mēn. (14.74 €/m²)
Parādīt karti
Vieta:
Rīga
Unikālo apmeklējumu skaits:
1
Datums: 21.04.2026 11:44
Pievienot Memo
|
Paziņot par pārkāpumu
Noteikumi
|
|
Saikne ar redaktoru
|
Www versija
Sludinājumi © ss sia 2000