Īpašnieks pārdod dzīvokli izdevīgā un patīkamā atrašanās vietā. Dzīvoklis atrodas kvalitatīvā ķieģeļu mājā ar biezām mūra sienām, kas nodrošina labu skaņas izolāciju, siltumu un patīkamu dzīves vidi. Ēkai ir ļoti labs un pārdomāts plānojums.
Dzīvoklis atrodas otrajā stāvā, un virs tā ir tikai bēniņi, kas sniedz papildu klusumu un privātuma sajūtu. Mājā dzīvo draudzīgi un mierīgi kaimiņi.
Īpašumam ir sava gāzes apkure, kas ļauj regulēt temperatūru pēc saviem ieskatiem un kontrolēt komunālos maksājumus. Tas ir īpaši ērti un ekonomiski ikdienas dzīvē.
Šis dzīvoklis būs ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas izveidot mājokli pēc sava gaumes un vajadzībām, veicot remontu un iekārtojot interjeru tieši tā, kā paši vēlas. Dzīvoklis rada sajūtu, ka dzīvojat privātmājā – mājā ir maz kaimiņu, plašs un zaļš pagalms ar kokiem un zālienu, kā arī autostāvvieta pie pašas mājas.
Papildus priekšrocība – mājai nesen nomainīts jumts virs dzīvokļa, un ēka kopumā ir labā tehniskā stāvoklī.
Lieliska iespēja iegādāties īpašumu ar potenciālu mierīgā un patīkamā vidē.
Vairāk informācijas interesentiem pa tālruni. Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku.
Собственник продаёт квартиру в удобном и приятном месте. Квартира находится в качественном кирпичном доме с толстыми стенами, которые обеспечивают хорошую шумоизоляцию, тепло и комфортную атмосферу для жизни. У дома очень удачная и продуманная планировка.
Квартира расположена на втором этаже, а над ней находятся только чердак, что создаёт дополнительную тишину и ощущение приватности. В доме проживают спокойные и дружелюбные соседи.
В квартире установлено индивидуальное газовое отопление, что позволяет самостоятельно регулировать температуру и контролировать коммунальные платежи. Это удобно и экономично для повседневной жизни.
Этот объект идеально подойдёт тем, кто хочет сделать ремонт по своему вкусу и создать жильё именно таким, каким всегда мечтал. Квартира создаёт ощущение жизни в частном доме в доме мало соседей, есть просторный зелёный двор с деревьями и газоном, а также парковочное место рядом с домом.
Дополнительное преимущество недавно заменена крыша над квартирой, а сам дом находится в хорошем техническом состоянии.
Отличная возможность приобрести недвижимость с большим потенциалом в спокойной и уютной атмосфере.
Больше информации по телефону. Звоните, чтобы договориться о времени просмотра.
Owner is selling an apartment in a convenient and pleasant location. The apartment is situated in a solid brick building with thick masonry walls, providing excellent sound insulation, warmth, and a comfortable living environment. The building has a very practical and well-designed layout.
The apartment is located on the second floor, with only an attic above it, offering additional peace, quiet, and privacy. The neighbors in the building are friendly and respectful.
The property has its own individual gas heating system, allowing you to regulate the temperature according to your preferences and keep utility costs under control. This makes everyday living both comfortable and economical.
This apartment is an ideal option for buyers who want to renovate and design their home according to their own taste and vision. The property offers a unique feeling similar to living in a private house there are only a few neighbors, a spacious green courtyard with trees and lawn areas, as well as parking directly next to the building.
An additional advantage is that the roof above the apartment has recently been replaced, and the building itself is in good technical condition.
A great opportunity to purchase a property with excellent potential in a peaceful and comfortable environment.
For more information, please call. Contact us to arrange a viewing time.
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
centrs
|
|
Iela:
|
Ganību d. 10 [Karte]
|
|
Istabas:
|
3
|
|
Platība:
|
66 m²
|
|
Stāvs:
|
2/2
|
|
Sērija:
|
Specpr.
|
|
Mājas tips:
|
Mūra
|
|
Ērtības:
|
Parkošanas vieta
|
|
Cena:
|
80 000 € (1 212.12 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000